GI85

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Green Pharmacy Hajolaj Bojtorján És Zsurló Kivonattal

Green Pharmacy Hajolaj Bojtorján És Zsurló Kivonattal
2015. november 29.

Nekem bevalt.Nagyon puha lesz tole a hajam.Pakolaskent hasznalom.En egy regi astoros alapozonak a pumpas uvegcsejebe ontottem.Persze nem fer bele egyszerre az egesz,mindig utantoltom.A METRO-ban vettem.

Urban Decay Naked Palette Dupe

Urban Decay Naked Palette Dupe
2015. november 25.

Nagyon jo kis paletta.Alig porzik,ami meglepett.Vannak benne nagyon jol es kevesbe pigmentalt szinek De nedves ecsettel lehet segiteni ezen.A csomagolasan latszik,h.gagyibb.Tartos,egesz nap birja(csak alappal probaltam).Ha nem is egyeznek teljesen a szinek az eredetivel,akkor is hasonlo.Es nekem ez teljesen megfelel.Csak a szinosszeallitas kellett.De az eredeti nekem baromi draga.Szoval elegedett vagyok.

ebay Mattító Lapocskák

ebay Mattító Lapocskák
2015. október 6.

Jól végzi a dolgát.Olcsó.Sajnos szakadós,de ezért az árért seráfütty az ilyen kis aprósagokra. :D Azért nem csodaszer,de szerintem maradok ennél.Eddig az Essenceset használtam,de ott közel 800Ft 50 darab.Számomra egy ilyen termékért ez az ár felháborító. Itt 422Ft volt 200db.Azért ez már sokkal reálisabb.Szakadás ellenére is elèg egyszerre csak egy lapocska nekem.Szoval mindent összegezve erős 4es.:)

1 MÁRKA