gifh90

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2019. március 4.

Sötétbarna hajamra 6-15-ös Jeges világosbarna árnyalatot vettem, és nagyon szép jeges sötétbarna lett belőle. :) Kicsit megijedtem, mert ahogy felkentem elég rózsaszínes volt, amit kimostam attól meg sötétlia volt a víz, és van is egy enyhe vöröses lilás (inkább hideg vörösnek mondanám) fénye most a hajamnak de nekem nagyon bejön. Fényes és nagyon puha lett utána a hajam. Kérdésem az lenne, tudja valaki, hogy a hajbalzsamot lehet-e külön kapni? Köszi.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2019. február 1.

Itteni velemenyek hatasara vettem es nagyon jo, remesen szaraz a hajam es toredezett is, ezert probalok hajvasaloval valami rendezettseget adni neki, anelkul szenaboglya de sajnos nem is tartja sokaig a formazast sem. Ezzel viszont sokkal puhabb es tartosabb az egyenesites is. Majd probalom vitaminokkal rendbeszedni valahogy a hajam de tunetileg ha mar muszaj a hajvasalo, akkor ezzel azert meg mindig jobb.

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2018. szeptember 18.

Elaludtam a napon délben, másfél óra hosszára. Bekentem magam ezzel és a brutálisan vörös, forró és sajgó bőröm, amire ruhát húzni is keserves volt, két nap múlva gyönyörűen bebarnult. Összehasonlításképp, a barátom velem együtt szundikált csak ő nem kente be magát, másfél hétig hámlott szegény. Szerintem jobban jártam. :)