Best of Beauty 2019

gigi

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ecsetelő!
Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Yves Saint Laurent Fusion Ink Cushion

Yves Saint Laurent Fusion Ink Cushion
2018. február 21.

Az alapozó fantasztikus szerintem, bőrszerű, dewy finish, amit imádok, fedése is van, ami minimálisan építhető. A kompakt gyönyörű és táskába dobálás ellenére sem kopott meg a felülete: látszik, hogy igényes, jó minőségű termék. Egyetlen problémám vele a mennyiség és az ár viszonya. Emiatt természetesen elég gyorsan fogy.
Nem kifejezettem a YSL-re vonatkozik, hiszen az összes cég fele akkora mennyiséget tesz az alapozóiból a cushion verziókba. Na most ez már a drogériás árkategóriában is “fájdalmas” lehet, pláne a tizenXezresnél. Szívesen újravenném, de még nem döntöttem el, hogy megér-e számomra ennyi plusz kiadást, még az utántöltő termék vásárlása esetén is...
Ennek ellenére nem vonok le pontot, mert maga a termék csúcskategóriás szerintem.

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2018. január 30.

Az első verziót is szerettem, de ezt még jobban! Csomagolás szuper, ha utazom vele akkor sem folyik, jól zár. És bár hűtőben kell tartani, azért néhány órát kibír anélkül is és így sem romlik meg, nekem ez nagyon fontos! A hatása... hogy is mondjam, frissítő, talán ez a legjobb szó rá. Nagyon jó antioxidáns bomba, gyulladást lehúzza, halványít. Nagyon szeretem, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2018. január 30.

Látom nagy port kavart ez a lemosó, így szerettem volna én is megosztani a véleményemet a nagyvilággal. Őszintén szólva nem értem a negatív véleményeket, ugyanis nekem semmi gondom nincsen a tisztítóképességével. Egy kicsi pumpálásnyi elég belőle. Én leginkább simán, vizes arctörlő bevetése nélkül használom ezt a lemosót, egyszerűen így esik jól, meleg vízzel lemosni. Nekem minden sminket leszed, az alapozón át a szemfestékig. Volt, hogy második lépésben használtam másik lemosót is, egy hosszabb nap után, lényegesen többet nem adott hozzá a tisztaság érzetemhez.
És végül, véleményem szerint ez egy nagyon különleges formula, szerintem a piacon egyedi, az összetevői hibátlanok. Örülök, hogy ezt egy magyar márka termékskáláján találhatom meg.

2 MÁRKA

18 ÖSSZETEVŐ