Gigike

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

John Frieda Frizz Ease Tápláló Hajolaj

John Frieda Frizz Ease Tápláló Hajolaj
2020. január 16.

Hát nem találok szavakat..
Még kint Amerikában használtam a J.F. termékeket, sampon, balzsam, két komponensű hajvégápoló..
Mindig is csodának tartottam a cuccaikat. Viszont most szemet vetettem erre az olajra.. Használtam én már mindent.. A legxarabb Kallos olajtól elkezdve az argánt, kókuszt és mindenféle más hokusz pókuszt amit a neten írtak.. Aztán jött a Garnier Fructis Miraculous olaj. Beleszerettem, 2 teli üveggel használtam el kb 2 év alatt.
Tényleg nagyon jó volt, de az illatáért sosem voltam oda.. Féltem is lecserélni, hogy létezik e annál jobb.. De bennem volt a kényszer, váltanom kellett és vettem egy Joicosat meg ezt a J.F.-át.

Hát, az eszem eldobtam!
Illatra kb semmi, alig van egy kis lágy neki ami aztán el is tünik gyorsan az éterben. Törölköző száraz hajra vittem fel. Megfésültem és kb a 3/4-től lefelé kentem bőven rá.. 4-5 pumpalásnyit. Nah most a pumpálgatással mindig vigyáztam, mindig csak max 2 volt. Aztán itt a krémen olvastam hogy van pár csajszi aki ezt megküldi rendesen :D
Hát én is kipróbáltam :3 Féltem is hogy sok lesz, de úgy beszívta mint állat, még a kezem sem kellett utána megmossam.. Aztán hajszárító, hajam előre dob és félig megszárítom, vissza, fésű megint.. Nah itt már pislogtam, mint pocok a lisztben, nem volt gubancos a hajam.. Mintha a levegőt fésültem volna úgy siklott a hajamba a Tangle Teezer.. Hozzá kell tegyem, derékig ér a hajam, nekem ez minden alkalommal küzdelem volt, tépés és hajszálvesztések tömegsírja..
Nah mondom jólvan, lássuk mit tudsz még.. Jött a körkefe, előre dönt, szárít tovább.. Még mindig döbbenet.. Jön a hajvasaló!!!
Mert nekem ráadás szállós, oroszlán sörényem van egy kis hullámmal benne, pont az a sehogysejóbaxxameg..
Nah a vasaló, én mindig egy egy sorossal húzom mellette, hogy 2 húzás elég legyen egy tincsen.
Amikor húztam el is ámultam.. A végén a hajamnak húzás után rögtön zsíros látszatot kelt, pont mint a Garnier csinálta, aztán ahogy áthúztam rajta az egysorost, az a "zsír"-os látszat tova is illant, mint valami szemfényvesztés, hátrahagyva magát a betelhetetlen gyönyört!
Mint amikor valakinek vele született szög egyenes haja van, amikor az esése olyan mint a reklámokban.. Leírhatatlan!
A hajam mintha keratinos botox kúrán esett volna át egy igazi marokkói argán fürdő után!

Nem szoktam már sokat írni, de ezt muszáj volt! Ha valaki szeretné a haját szeretni, az vegyen ilyet neki :3 ♡

100.000. *****

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive
2020. január 16.

Szerintem ez alap darab egy pikkelyesre száradó ember életében :)

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2020. január 16.

Hát nekem ez egy csodaszer.. ♡
Már évek óta használom, a jó ég tudja hányadikat veszem már meg újra.
Nekem ez hozta rendbe a bőrömet ami igen problémás volt akármit is csináltam vele..
És ez az egyetlen ami lehozza egy az egybe a sminkemet is. Próbáltam én mást is már, de egyik se volt jó, sőt! Miután megmosom, utána használok micellás vízet, ott látszik meg igazán mennyire is jó ez a kis cucc! Marad vagy sem a vattán valami... ;)