Gigike

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bobbi Brown Pirosító

Bobbi Brown Pirosító
2020. május 17.

Vicces téma nálam a pirosítós dolog.. 😁
Egyszer egyszer bepróbálkozok, aztán mindig rájövök, hogy ez nem az én világom..
Pastel Peach színben van meg ez a kis szépség, amiért oda meg vissza vagyok egyenesen 🥰 Egy baj van csak, már megint nem annak használom, aminek vettem.. 😅
Szemhéjra szoktam feltenni, ami magában alap nélkül is meseszép és tartós egész nap!
Gyönyörűen eldolgozható, szinte észrevétlenül, de ugyanakkor könnyen építhető is.
Külön imádom, hogy egy lehelletnyi csillám sincs benne, mert ez így mattban a legszebb!
Egy álom.. ❤

Bobbi Brown Korrektor

Bobbi Brown Korrektor
2020. május 17.

Hát jöttem felpontozni ezt a kis édességet! ❤
Én nem győzök betelni vele.. Eddig használhattam bármit, az olcsótól a drággábbakig mint a Mac, YSL.. Mind beleültek az akkor még nem létező ráncaimba, ha hidratáltam ha nem, borzalmas volt a végeredmény.. Fel is adtam a harcot egy jóóó időre ezekkel a cuccokkal.. De ez a kicsiny tégely, ami egyenlőre úgy tűnik, hogy sosem fog elfogyni.. Úgy elfedi a mély sötét karikáimat, hogy alig győzöm nézegetni magamat a tükörben.. 😳
Egy kis érintésnyi elég amit szépen eldolgozom, aztán ha kell még akkor mesésen építhető is! 🥰
Nekem szinte hidratálóként hat, gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel, se nem áll össze, se nem emeli ki a ráncokat sem.. Valami varázslatos ez a cucc! ❤
Pedig hozzá kell tegyem, hogy nem vagyok ilyen téren egyszerű eset, mert nekem inkább rinocérosz száraz + érzékeny bőröm van.. Éééés nem mindig jut időm hidratálgatni amikor már vagy 5 perce a kocsiban kéne üljek.. 🙄 Fogom aztán felvágok egy fényvédőt és jöhet a többi..

Én jelenleg a Porcelain Biscue-t boldog tulajdonosa vagyok egy csodálatos Krémmániásnak köszönhetően, amit majd tervezek is bővíteni még a közeljövőben.. 🥰❤
Ez az a tipikus korrektor amivel szerintem szinben nem lehet félre lőni, ez nagyon világos az én medium bőrömnek és mégis mesés a végredmény.. 🙃

Piz Buin Instant Glow Skin Illuminating Sun Spray SPF30

Piz Buin Instant Glow Skin Illuminating Sun Spray SPF30
2020. május 13.

Nagyon nagy harcot vivok mindig a naptejekkel.. Legyen az Vichy, La Roche, stb.. Ezért most bevállalós kedvemben kerestem valami mást..
Arcomra van már, ezért inkább testre kerestem most valami fújkás megoldást. Persze az itteni Piz Buin vélemények alapján esett a választásom rá is, ha már ennyire szereti mindenki ezt a márkát akkor miért ne. De jól is tettem...
4.100. Ft-ért vettem neten, tudom nem olcsó, de én már az "öregedő" fejemmel mást kerestem, mégha az drága is. Érdemes az árgépben/árukeresőben rákeresni, ahol éppen a legolcsóbb!
Az illata fenséges!!! Kenés után fél órával lecsendesedik, de pl este felé... Valamelyik nap szimatoltam a karomat, mondom mi az eget kentem már megint magamra aminek ilyen parfümös, fincsi illata van... :D Hát ezt a sprayt :)
Amúgy nem húzza a bőrt felkenéskor, szépen eldolgozható.
Viszont amit nem néztem, hogy instant glow... Ez abban nyilvánul meg, hogy ici pici mütyi méretű aprócska csillámok vannak benne, szinte észre vehetetlen, főleg lakásban, ha kimegyek a napra, mintha milliónyi apró kis semmiség csillogna rajtam. Gyönyörűszép! Pedig én utálom a csillámokat :D

Egy szónak is száz a vége! Azért vettem a fáradságot, hogy feltöltsem, mert hátha valaki más is épp most keres valami "mást"...
Ami finomságos parfis illatú, nem az a sima büdös naptej, teszi a dolgát és még széppé is varázsol 🥰

Update: Áhh nem birtam ki és kenem már arcra is, ha sietősre veszem 😁 Tökéletes, nem okozott semmi problémát, pedig elég érzékeny a bőröm.. A pici mini csillik benne pedig egy hangyányit átütnek, ha pl csak púdert teszek fel utána, meseszépséges lesz az eredmény 🥰

Nagyon szeretem, örök szerelem lett a miénk 🥰