Gikagika

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hévízi Tőzeg Szappan

Hévízi Tőzeg Szappan
2015. szeptember 8.

Nagy reményeket fűztem a termékhez, mivel sok jót olvastam róla. Én valamikor napi kétszer is használom, nekem nem szárítja ki az arcom, bár este utána mindig bekrémezem. Nekem nem tisztult meg az arcom, nem lett rosszabb, de jobb sem. Dúrva szappan és fekete darabok hullanak belőle, így kicsit körülményesebb használni, mint más arc tisztító szappant. Olvastam, hogy korpás hajra, seborreas fejbőrre is használható, így kipróbáltam és mostam vele hajat. A fejbőrről szépen leszedi a lerakódásokat, viszont utána elég dúrva tapintású, száraz lesz a hajam, de hatásos. Persze több mosás szükséges, hogy segítsen.

Bye Wart! Krém Szemölcs Ellen

Bye Wart! Krém Szemölcs Ellen
2015. szeptember 8.

Sajnos egyáltalán nem használt. Nagyon erős, büdös illata van, valószínű a sok gyógynövény miatt. Így viszont nem egyszerű használni pl. munkahelyen és szállítani is becsomagolva kell, hogy a táskád ne legyen ilyen illatú. Ettől függetlenül hiába használtam rendszeresen, semmi változás nem történt, de még egy kicsi sem.

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor

Rexona Maximum Protection Confidence Krém Dezodor
2015. szeptember 8.

Én imádom az illatát, szerintem kellemes, lányos illat. Eddig csak ennél a dezodornál tapasztaltam, hogy ha este megszagolom a ruhámat, akkor még egy hosszú nap után is ez a dezodor érződik rajta és nem más. :) Egyéb illatban nem próbáltam, de ezt tetszik,már másodszor vettem. Én nem mindennap használnom, hátha úgy nem szokok hozzá és hatni fog később is.