GIldi

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Schauma Fresh Matcha Sampon

Schauma Fresh Matcha Sampon
2020. november 11.

Tegnap próbáltam ki először. A 7 gyógynövényes Schauma is nagy kedvenc, de mivel a hajam valóban a tövénél zsírosodik jobban és a vége inkább száraz és sprőd, gondoltam, ez jó megoldás lesz. A hozzá tartozó balzsammal együtt használtam. Nagyon tetszik a friss, tiszta illata, kellemesé teszi a hajmosást. Ha nem használok halzsamot, a vastagszálú, hullámos, hennázott hajam eléggé szénakazal jellegű lesz. Ettől a balzsamtól már a lemosásnál finom, puha és csúszós volt a hajam. Szárítás után is puha tapintású maradt. Kb. mint amikor a BioHair fodrászatból jövök hajvágás után. Remélem az én hajam nem fog jobban zsírosodni ettől, mint ahogy a páran leírták. Korpa eddig sem volt, ettől sem lett. Számomra az is nagy pozitívum, hogy szilikonmentes, így összefér a hennával.

Neha Természetes Hennapor

Neha Természetes Hennapor
2020. október 24.

Néhányszor festettem ezzel a hajam. Sajnos én szeretném visszafesteni az erősen őszülő hajamat barnára, úgyhogy max. a 2 lépcsős festés első körében jó így tisztán. Forró vízzel bekevertem és tettem bele citromlevet. Addig hagytam állni, amíg a kezemre csöppentve vörös nem maradt utána a bőröm ott, ahol a henna érte. Ekkor kentem fel. Szépen befogta a hajam. Imádom a vöröset, csak sanos nekem nem áll jól. Ez viszont semmit nem von le az értékéből. Vörösre szépen, egyenletesen fest. Az ősz szálakat is tökéletesen befedi. Ha több órán át fennhagyom, mélyebb vörös színt kapnak még az eredetileg ősz tincsek is.

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2020. október 24.

Néhányszor használtam ezt a festéket, de számomra csalódás volt. Még tizenévesen elkezdtem őszülni, így mára elég sok az ősz szál. A lenövést, ahol sok az ősz szál, nem festi be barnára, inkább valamilyen világos, sárgásbarna árnyalatúra. A hajam többi része sem lett egyenletes. Lett 1-2 fekete tincs is, amit azóta sem tudok leszedni semmivel, pedig már több citromsavas pakolást is feltettem. Marad az olló. Kár, mert elsőre megörültem, hogy végre egy henna, ami rögtön barnára fest...na, de így? Az eredeti hajszínem középbarna ősz szálakkal. Nem birkózott meg vele. :/ Nem veszem újra. Csak azért kap 2 pontot, mert barnára fest 1 lépésben.