gilisztagila

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrtípus: Normál

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál
2020. november 22.
(!)

Tesztelni kaptam ezt a szempillaspirált és bár megvannak a kedvenceim, kíváncsi voltam, hogy hátha most egy gyöngyszemet fedezek fel.
Első használatkor nem dobtam tőle hátast. Én a hosszú ívelt szempillák híve vagyok, és ezt nem igazán adta, még két rétegben sem. A jó hír, hogy el nem nehezíti a pillákat. Dúsítást nem igazán tapasztaltam vele. Aki a természetes pillák híve, annak teljes mértékben jó választás lehet, No makeup day-eken kimondottan szeretem.
Vízállóságát sírás, sportolás, zuhany alatt is teszteltem és az egyetlen, ahol megbukott az sajnos most pont aktuáils, a maszkos párás időszak, sajnos elkezdett darabosan peregni. Van egy érdekes mész jellegű szaga a terméknek, ami nem kiábrándító, de mindenesetre meglepő. Egy átlagos spirálnak mondanám, szerintem olcsóbban is elérhető egy ilyen tudású spirál.

Some By Mi Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner

Some By Mi Galactomyces Pure Vitamin C Glow Toner
2020. február 11.

Kb egyhónapja használom. Az elején sűrűn,szinte minden nap pakoltam az arcomra, az aztán egy idő után nem tetszett neki, de két naponta estére egészen csodaszer. Én még a The Ordinary szilikonos C vitaminját is felrakom estére mellé és egységes babapopsi bőrrel kelek fel. Kiszerelsére elég nagy, nem tudom mikor fog elfogyni, szerintem kibírja az év végéig is. :D
A pórusoknak nagyon jót tesz ez a kombó, nekem mindig kisebbek, tisztábbak lesznek utána. Érzékeny bőrre nem biztos hogy ajánlanám, akinek az AHA savak nem tetszenek, annak ez sem fog szerintem. Normál, kombinált bőrre bejövős lehet.

su:m37 Water Full Timeless Water Gel Cream

su:m37 Water Full Timeless Water Gel Cream
2016. december 10.

Mintákat rendeltem belőle szinte már hihetetlenül olcsón és nagyon tetszik. Alapjáraton csiganyál párti vagyok,de ez a termék is szuperül teljesít. Tényleg nem zsírosít, hanem rendesen érzem, hogy miután felkenem rugalmasabb a bőröm. Sajnos a normál kiszerelésű termék eléggé drága, de a minták vásárlása eddig bejött. :) A többi SU:M37 WATER FULL terméket is próbálgatom (ampulla és esszencia) és eddig ez a hármas nagyon szuperül teljesít, még így télen is!!