Gina1031

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs

Miss Sporty Wonder Smooth Rúzs
2020. május 9.

Nem rajongok a márkáért, kizárólag pár körömlakkom van tőlük. Őszintén szólva az akciós árcimke hívta fel magára a figyelmemet, nyilván nem a csomagolás, ami kis gagyi, szinte kislányos. Meglepve tapasztaltam, hogy kellemes és számomra vállalható színárnyalatokban kapható és szerencsére nem matt. Minta nem volt, de így is megvettem a 100 és 101 árnyalatokat. Előbbi szinte a szám színével megegyező, de mégis ad egy kis fényt, utóbbi is egy hétköznapi, kellemes rúzs - olyan darabok amelyekkel nem lehet mellényúlni. Munkahelyre ideálisak lesznek, tipikus táskába bedobós. Ár-érték arányban tökéletes választások.

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2019. július 16.

Gyorsan szárad, szép a fénye. A 10-es Naughty árnyalat pedig pont az a rózsaszín amit régóta keresek.
Jöttem megadni az ötödik csillagot.
Ez a minimum azok után, hogy még két árnyalatot megvettem. 09 special: igazi: mindenhez illő nude, 20, unique: különleges, mély lila árnyalat amivel magamat is megleptem.
Nem biztos, hogy meg tudok itt állni. Van még egy-két-három szín, amit kipróbálnék...
Update2: +04 crazy: számomra őszt/telet idéző árnyalat, gyorsan szárad, szeretem

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan
2019. június 16.

Visszatérő ekcémám van ezért óvatosan válogatok a szappanok között. (És kizárólag kesztyűben takarítok, mosogatok) Ennek az illatnak azonban nem tudtam ellenállni. Az előző vélemények után meglep, hogy én sem a szárító hatását nem tapasztalom, sem az ekcémámat nem hozta ki. A második flakont használom de már betáraztam a harmadikat is. Ahogy tavaly a kókusz-ananász, úgy idén nyáron ez a kedvenc szappanom.