Gina1031

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1 ELADÓ KRÉM

Essence This Is Me. Körömlakk

Essence This Is Me. Körömlakk
2019. július 16.

Gyorsan szárad, szép a fénye. A 10-es Naughty árnyalat pedig pont az a rózsaszín amit régóta keresek.
Jöttem megadni az ötödik csillagot.
Ez a minimum azok után, hogy még két árnyalatot megvettem. 09 special: igazi: mindenhez illő nude, 20, unique: különleges, mély lila árnyalat amivel magamat is megleptem.
Nem biztos, hogy meg tudok itt állni. Van még egy-két-három szín, amit kipróbálnék...
Update2: +04 crazy: számomra őszt/telet idéző árnyalat, gyorsan szárad, szeretem

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan

Balea Gyömbér és Citrom Folyékony Szappan
2019. június 16.

Visszatérő ekcémám van ezért óvatosan válogatok a szappanok között. (És kizárólag kesztyűben takarítok, mosogatok) Ennek az illatnak azonban nem tudtam ellenállni. Az előző vélemények után meglep, hogy én sem a szárító hatását nem tapasztalom, sem az ekcémámat nem hozta ki. A második flakont használom de már betáraztam a harmadikat is. Ahogy tavaly a kókusz-ananász, úgy idén nyáron ez a kedvenc szappanom.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. június 7.

Mielőtt megismertem, nem tudtam, hogy lehet arclemosót szeretni. :) Gyengéd a bőrömhöz, nem irritál. Élmény vele az arcmosás. Általában esténként használom. Mivel nem vagyok igazán "sminkelős" típus, nem tudom, hogy egy durvább sminkkel mennyire birkózna meg - tehát sminklemosóként nem tudom értékelni. De arctisztítóként remek. Évi ajánlóját követően - bízva a véleményében - a legnagyobb kiszerelést szereztem be és nem bántam meg - a pumpás kiszerelés egyébként is nagyon praktikus. Ha elfogy: biztosan újraveszem.