Gina1031

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém

Helia-D Hydramax SPF50+Fényvédő Arckrém
2024. március 30.

Erős fenntartásaim vannak a Helia D termékekkel kapcsolatban, így kizárólag azért vettem meg, mert egy számomra hiteles személy ajánlotta. És milyen jól tettem. :) Tényleg egy új generációs termék. Lassan két hete használom, nem okozott irritációt, nem mászik le az arcomról, nem kukacosodik. Minimálisan használok korrektort, de az remekül megül rajta. Nem könnyezik a szemem tőle (mint pl. a La Roche Posay-től) - és az ára is igazán baráti. Olyan az érzés reggelente, mintha egy kellemes hidratálót tennék fel. Csillog persze, akit zavar, hogy fénylik tőle az arca, használhat rá transzparens púdert. Én, így közelebb az 50-hez, mint a 40-hez nem neheztelek a csillogás miatt.

Balea AHA-BHA Szövetmaszk

Balea AHA-BHA Szövetmaszk
2024. március 18.

Ez egy nagyon szuper maszk, és nem csak ár-érték arányban. Igen, erős az illata - valóban: csíp kissé (ügyelni kell rá, hogy teljesen száraz bőrre tegyük fel). Az én bőröm jól tolerálta, nem vörösödött ki, ellenben ragyogott a használata után. Én tíz percig hagytam fent. A maradékot kifacsartam belőle, felkentem a nyakamra, mellkasomra. Tényleg olyan érzés, mint a kozmetikus után, csak nála 350,- Ft helyett 12.000,- -et hagyok egy hasonló hatással bíró kezelésért. Az alkohol miatt hetente egyszer ajánlanám csak - utána fényvédő kötelező (persze egyébként is) Fogok itthon tartani, és programok előtti este használni fogom, mert a hatása másnap is látható.

Nobea Day-To-Day Fluid Foundation Hosszan Tartó Make-Up

Nobea Day-To-Day Fluid Foundation Hosszan Tartó Make-Up
2023. január 20.

Pozitívumként tudom említeni, hogy magas a fedése, nem szárítja a bőrt, nem ült bele a ráncokba, és a nap végére is csak a problémás részeken kopott (pl. a telefonhasználat miatt).
Gyorsan szárad, így nem árt igyekezni a felkenéssel.
Sajnos nem találtam el viszont az árnyalatot - light beige - , így felkínálom majd eladásra.