Gina19

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

L'Angelica Natural Whitening Teafaolajos Természetes Fehérítő Fogkrém

L'Angelica Natural Whitening Teafaolajos Természetes Fehérítő Fogkrém
2019. november 11.

A Dabur fogkrémet váltottam le erre,elsõsorban az alacsonyabb ára miatt, de szerencsére hatásban is jobbnak tūnik. A Dabur ugyanis nem nyugtatta az érzékeny ínyem, mindig diszkomfort érzésem volt a fogmosás után. Ez viszont jó kis nyugtató krém, tetszik az állaga, az íze semleges, szerencsére nem túl gyógynövényes. Olcsóbban vettem a DM-ben, mint ami itt fel van tüntetve (600 körül).

Dabur Gyógynövénytartalmú Fogkrém

Dabur Gyógynövénytartalmú Fogkrém
2019. október 29.

Nagyon akartam szeretni, de valahogy nem vagyok megelégedve a nyugtató hatásával. Ugyanis elég gyakran gyulladt és vérzik az ínyem, alapvetően emiatt keresek natúr, gyógynövényes fogkrémet. Nem rossz amúgy, az állaga és az íze sokkal jobb, mint az átlag, de nem annyira segít a fogínyérzékenységen. Egy másik fogkrémmel felváltva használom, úgyhogy nem tudom, ennek köszönhető-e ez a hatás, de fehérebbek a fogaim, mint régebben. A DM-ben úgy emlékszem olcsóbb, mint az itt feltüntetett ár, olyan 1100 körül van.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2019. október 27.

Meguntam a fodrászos hajfestés költségeit, úgyhogy ezúttal a barátnõm festette be a hajam. Erre a hajfestékre esett a választásom, elsõsorban az ammóniamentesség és a viszonylag jó értékelések miatt. Egészen pontosan a 432-es Chocolate fondant árnyalatra. Nem az adagolóval vittük fel, hanem tálban kikeverés után ecsettel, és a félhosszú hajamra két adagot kevertünk ki a biztonság kedvéért. Lehet,hogy emiatt,vagy azért mert kicsit tovább hagytam fenn (kb. 25 percet) de sokkal sötétebb lett, mint a dobozon. Ettõl függetlenül szép a szín,maradéktalanul befedte a pár õsz hajszálam. A balzsam tényleg mennyei, nagyon fincsi illatú és szép fényes lett a hajam, mintha szalonban lett volna befestve. Összességében elégedett vagyok, max legközelebb egy kicsit világosabb árnyalatot választok. Az ára se vészes, fõleg leárazva. A kopásáról majd írok update-et.