Gina19

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

dr. Organic Aloe Vera Fogkrém

dr. Organic Aloe Vera Fogkrém
2021. június 20.

UPDATE: így a tubus végefelé a konklúzió: látványosan fehérít, de az érzékenység sajnos nem múlt el, nem tudom, hogy újravegyem-e

Még csak pár napja használom, azért vettem meg, mert valamelyik barátnőmnél már használtam, és úgy emlékeztem, hogy nagyon tetszett. De meglepő módon pár érzékenyebb fogam nagyon sajog tőle, mintha tömény cukorsziruppal súrolnám őket. A nagyon cukros vagy nagyon hideg dolgokra szoktak ugyanis így reagálni. Nem tudom melyik összetevő lehet a ludas, de elég aggasztó. Illetve egyelőre "nincs az ínyemre", hogy ezzel az olcsó szóviccel fejezzem ki magam, mert az ínyvérzésemen nem javított, sőt, mintha kicsit rosszabb lenne. Az állaga, íze viszont bejön, nem túlzottan mentolos, de azért kellemes lesz tőle a lehelletem. Nem adom fel, kísérletezem még vele, nagyon remélem, hogy csak egy kicsit megilletődött a szájberendezésem az új cucctól, és szép lassan elmúlnak az érzékenykedések. :D

Ladival Allergic Védőkrém

Ladival Allergic Védőkrém
2021. június 20.

UPDATE: sajna nem átmeneti jelenség a kiütésesség, ha pár napig nem használom, akkor eltűnnek, de ha újra előveszem, akkor megint megjelennek.. sajna emiatt nem fogom elhasználni.

Kicsit tartottam tőle, hogy fehér meg ragacsos/fényes lesz tőle a képem, mint egy átlag naptejtől, illetve hogy a sminkemmel nem lesz kompatibilis. Nos, ezek a félelmek nem igazolódtak be.. szépen lehet rá sminkelni és nem fénylik át a mgszokottnál jobban. Alapvetően semmi kellemetlen, fullasztó érzetet nem okoz a bőrömön. Viszont bajban vagyok, mert 1-2 nap után este észrevettem, hogy kiütéses az arcbőröm, és mivel más új kozmetikumot nem használok, így elég valószínű, hogy ettől. :( pedig kifejezetten túlérzékeny/allergiás bőrre való. Azért még kísérletezek vele, hátha csak átmeneti a dolog vagy mégis más miatt van. Amúgy a kiszerelés kisebb, mint amire szamítottam, de kevés is elég belőle (ha csak arcra használom). Az adagolója nagyon király, higiénikus és egy pumpálásnyi elég is. Az illata semleges, ja és a szememet sem csípi egyáltalán, pedig ettől is tartottam kicsit. Az ára nem annyira vészes.

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém
2021. június 17.

Beállok a rajongók közé, nagyon király cucc, ilyen áron főleg. Határozottan jobb textúrájú, egészségesebb kinézetű a hajam, ha ezt használom: puha, selymes tapintású, könnyebben fésülhető, nem mellesleg isteni illatú is, ami még napokig érződik. Mindezt szilikonmentesen tudja produkálni (ha jól látom), ami nálam hatalmas pluszpont, mivel nem csak a selymesség illúzióját adja egy filmréteggel, hanem jól meg van pakolva értékes összetevőkkel. Én mondjuk hajmosás előtti pakolásként, hajmosás közben balzsamként, és szárítás előtt (ekkor már nem öblítem ki) is használom. :D Az állaga (kicsit vizesebb mint egy balzsam) és maga a kiszerelés is tetszik, biztosan újraveszem.