Gina19

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2020. május 7.

A Wolfthornt és ezt a verziót szoktam használni, a Wolfthornnak jobb az illata, viszont az izzadásgátlásban kicsit gyengébben teljesít, így azt inkább télen, míg ezt a medvéset nyáron szoktam használni. Ez is fincsi illatú, csak szerintem egy fokkal férfiasabb, mint a farkasos. Az alumentessége és az ára a legnagyobb pozitívumok (főleg ha akciós), és az, hogy sokáig elég, nekem napi használat mellett akár 2 hónapig is. Nagyon vicces hallani, ahogy szájhagyomány útján is terjed, hogy uniszex deóként is simán használhatók ezek az Old's Spice cuccok. Régebben jóga után az öltözőben is tök gyakran szóbakerült. :D

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1
2020. április 15.

Ahh, nekem nem vált be. Irritálja a fejbōröm hajmosás közben, utána meg fura a a hajam állaga, valahogy összeáll, nehéz kifésülni szárítás közben, hiába használok balzsamot is. Meg olyan zsíros érzetem van már rögtön hajmosás után. Biztos, hogy nem fogom újravenni, és csodálkozom, hogy babáknak szánt termékben ilyen hitvány összetevōk vannak.

Avon Naturals Rózsaszín Grapefruit és Sárgabarack Testpermet

Avon Naturals Rózsaszín Grapefruit és Sárgabarack Testpermet
2020. április 15.

Tartottam tőle, mert az illatosított oldalon szagolva valahogy mindig jobbnak tűnik az illat, mint valójában. Nos, most a fordítottja igaz, nagyon fincsi illatú ez a testpermet, frissítő illatbomba, amiben rajtam a barack dominál. Mindig meg is kívánom a barackot, amikor magamra fújom :D (ami elég gyakran előfordul, mostanában parfüm helyett is ezért nyúlok, naponta többször is). A tartóssága egész jó testpermethez képest, kifújáskor már-már túl intenzív, de hamar finomodik az illat. Bringázáshoz is mindig bedobom a táskámba, hogy fel tudjam magam frissíteni. Tengerparti nyaraláshoz is el tudom képzelni, vagy ha idén nem is jön össze, akkor ez az illat legalább idevarázsolja egy mediterrán gyümölcsliget illúzióját. Szerintem nagyon megéri az árát.