Gina19

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Calvin Klein Eternity EDP Intense Women

Calvin Klein Eternity EDP Intense Women
2024. január 25.

Ahh, az új kedvencem. Kifújva kicsit túl erős és alkoholos, de leszáradás után isteni finom, meleg és fűszeres. A rózsabors pikánssá, a zsálya pedig az én orromnak nagyon különlegessé teszi, éppúgy, mint a sima Eternity férfi verzióját, amitől szintén el vagyok ájulva. Pár óráig érződik rajtam, az én bőrömön ez már jó teljesítménynek számít. :D Ez az Eternity női vonal eddig elkerülte a figyelmem, de ezek után a többi flankert is ki fogom próbálni.

Schüssler Nr.3 Natúr Arckrém Érzékeny Kipirult Bőrre

Schüssler Nr.3 Natúr Arckrém Érzékeny Kipirult Bőrre
2024. január 25.

Hidratáló hatás szempontjából az eddigi legjobb arckrémem. Sminklemosás után mindig száraz érzetű szokott lenni az arcom, ezt viszont ha felkenem reggel a smink alá, akkor egyrészt pikkpakk beszívódik, másrészt még az esti lemosás után is pihe-puha és ruganyos a bőröm. A kipirosodásra viszont nem igazán van hatással, de szerintem a gyakori 'elpirulás' nálam valamiféle adottság. Összességében szerintem egy szuper, szép összetevőjű krém.

DKNY Be Extra Delicious EDP

DKNY Be Extra Delicious EDP
2023. május 7.

Ahhh, ez valami isteni. Ma teszteltem gyanútlanul és azonnal beindult a birtoklási vágyam, meg is rendeltem azon nyomban (a D betűs parfümériában most épp szuper akció van rá). A karamell ízével és illatával is meg lehet venni kilóra. Eddig a Victor & Rolf Bonbonja volt "A" karamelles parfümöm, az viszont nyárra kissé túl tömény lenne. Ebben a kompozícióban virágos-vizes jegyek lágyítják ezt a harapnivaló gourmand finomságot, így nyári parfümnek szerintem tökély. Nem vártam bivaly tartósságot, de pár óra után is meg-megcsapott az illata.