gina23

Regisztráció dátuma: 2021. április 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2021. április 10.

Jól tisztít és habzik, de inkább megveszem a drágább gyógyszertári tisztítókat (pl.: Uriage, CeraVe), mert úgy éreztem szárít és nem vagyok biztos benne, hogy nem-e okozója néhány pattanásnak..

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával
2021. április 10.

Ajándékba kaptam, nem volt rossz, tetszik. Puha lett utána a bőröm, sok szérum maradt a tasakban, azt másnap reggel foreo-val beledolgoztam a bőrömbe. Nem csodaszer, de szerintem megállja a helyét, úgyhogy jár az 5*.

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Tápláló Arckrém

Garnier Skin Naturals Hyaluronic Aloe Tápláló Arckrém
2021. április 10.

Eucerin hidratáló krémet használok a száraz bőrömre, de szerettem volna egy olcsóbb, de jó alternatívát keresni. Mivel az eucerines bevált, így én ahhoz mérten figyelem a többi krémet és ez összehasonlíthatatlan az Eucerinessel. Alighogy elkezdtem csak ezt használni rettentő mód kiszáradt a bőröm és később rengeteg pattanás is megjelent. Nem tudom mi történhetett, nem a krémet okolom, mert valószínűleg nem ez tehetett róla, de azonnal abba kellett hagyjam a használatát és rendbe kellett szedjem a bőröm a jól bevált krémemmel.
Egyébként egy könnyed krém, tetszik, hogy nagyrészt természetes összetételű. Az illata nekem nem tetszik, viszont teszek vele a későbbiekben még egy próbát, hátha a nyári időszakban megállja a helyét, de egyelőre csak 2 pontra tudom értékelni.