Gina77

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

NYX Powder Puff Lippie Powder Lip Cream

NYX Powder Puff Lippie Powder Lip Cream
2020. február 7.

Nekem a squad goals árnyalat van meg belőle, bár formula szempontjából mindegy. Borzalmasan szárít, hamar lekopik (szinte bármitől), az aplikátora 1 hét után lejött. Bár azzal sem lehetett szépen felvinni, így meg aztán marad az ecset. Biztosan nem fogom elhasználni, szinte egyáltalán nem nyúlok érte, totális pénzkidobás volt számomra.

Bourjois Szájkontúrceruza

Bourjois Szájkontúrceruza
2020. február 7.

A napokban találtam rá a dm-ben a Cotton Candy árnyalatára, amivel a tökéletes "my lip, but better" hatást értem el.
A természet elég telt ajkakkal áldott meg, de én hétköznapokra nem szeretem a feltűnő színeket, nincs is időm folyton igazgatni.
Én ujjbeggyel dolgozom el, megy rá egy kis ajakápoló és egyszerűen imádom!! Párom sem veszi észre, hogy van rajtam valami, csak hogy milyen szép a szám.
Szerintem így eléggé kiadós.
Előtte a nyx powder puff (squad goals) nevezetű termékével próbáltam ezt a hatást elérni, de közelében sem volt. Az sem volt 2Ft, hamar elromlott az aplikátora és büdös is volt, ellenben tartós na az egyáltalán nem.

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2020. február 1.

A retinol egy csodás dolog, megfelelően formulázva nagyon sokat tud segíteni.
Viszont ez a formula nekem nem jött be sorry, nem javított semmit a bőrképemen, konkrétan sajnálom azt a 8990Ft-ot.
Annyi jó termék van már közel ezen az áron vagy olcsóbban.
A forgalmazónál pénzvisszafizetési lehetőség nincs, ha nem tetszik egy termék sajnos.
Nagyjából a második használat után tiszta olaj volt az egész üveg, mert visszaugrik, nem lehet rácsavarni a tetejét, ebből fakadóan utazni sem lehet vele.
Fehér párnahuzaton sárgás foltokat hagy, illetve számomra kellemetlen avas szaga lett 1-2 hónap után.
Én miután "megbüdösödött" kidobtam, nem volt gusztusom magamra kenni.
Nem nehéz kitalálni, ezek után én nem veszem újra a terméket. De nem csak ezt, a többit sem a már kifejezetten unszimpatikus marketing miatt sem.

1 ÖSSZETEVŐ