ginaaa91

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2020. június 9.

Imádom! Annak ellenére, hogy kicsit drágállottam az árát, megvettem a 06-os árnyalatát.. Hidratálja, puhítja és csillogóvá teszi az ajkakat.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. június 9.

2019. október 9. :A Black Opium mellé kaptam ajándékba mintának. Első szaglásra nem nagyon jött be, kicsit citrusosnak tartottam, én pedig az édesebb illatok kedvelői közé tartozom. Aztán ahogy elillant a citrusossága, előjött egy édesebb illat. Meglehetősen tartós is, sokáig érződik, ami nálam nagy szó, ugyanis még mindig keresem A TARTÓS parfümöt. Egyenlőre tesztelem, aztán meglátjuk, mennyire leszünk szoros kapcsolatban :D

2020.06.09.
Boldog tulajdonosnak mondhatom magam, engem megvett. Elfogyott a mintám belőle, és úgy éreztem, hogy "hiányzik" . Rajtam nagyon tartós, hajon, ruhán, mindenhol. :) Notino-ban az eladó hölgy azt mondta, hogy mivel ez egy olajosabb parfüm (gondolom a levendulaolaj, ill. a mandarinolaj miatt) így sokkal tartósabb, mint pl. a Black Opium.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. június 9.

Nagyon szeretem az édesebb illatokat, de sajnos még nem találtam meg azt a parfümöt, ami tartós is lenne rajtam. Így vagyok ezzel a parfümmel is, imádnám, ha tartósabb lenne.

2020.06.09.: Sajnos le kell pontozzam, rajtam nem volt elég tartós, és így utólag az illat sem nyerte el a tetszésemet, mivel nekem nagyon "szúrós" volt.