ginaaa91

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. június 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Matrix Total Results Dark Envy Maszk

Matrix Total Results Dark Envy Maszk
2020. november 4.

Tegnap próbáltam ki, de egyelőre nem sok sikerrel. Sajnos nem olvastam el előtte a használati utasítást, amiben azt írják, hogy kesztyűben kell felvinni a hajra, és ezáltal szinte zöld lett a kezem! :D Brutálisan fog!!! Annyira megijedtem, hogy gyorsan le is mostam, tehát egyelőre nem tudok róla még érdemben nyilatkozni. :D

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2020. június 9.

Imádom! Annak ellenére, hogy kicsit drágállottam az árát, megvettem a 06-os árnyalatát.. Hidratálja, puhítja és csillogóvá teszi az ajkakat.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. június 9.

2019. október 9. :A Black Opium mellé kaptam ajándékba mintának. Első szaglásra nem nagyon jött be, kicsit citrusosnak tartottam, én pedig az édesebb illatok kedvelői közé tartozom. Aztán ahogy elillant a citrusossága, előjött egy édesebb illat. Meglehetősen tartós is, sokáig érződik, ami nálam nagy szó, ugyanis még mindig keresem A TARTÓS parfümöt. Egyenlőre tesztelem, aztán meglátjuk, mennyire leszünk szoros kapcsolatban :D

2020.06.09.
Boldog tulajdonosnak mondhatom magam, engem megvett. Elfogyott a mintám belőle, és úgy éreztem, hogy "hiányzik" . Rajtam nagyon tartós, hajon, ruhán, mindenhol. :) Notino-ban az eladó hölgy azt mondta, hogy mivel ez egy olajosabb parfüm (gondolom a levendulaolaj, ill. a mandarinolaj miatt) így sokkal tartósabb, mint pl. a Black Opium.