Ginabebi

Regisztráció dátuma: 2014. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Essence Glossy Love Ajakfény

Essence Glossy Love Ajakfény
2018. február 13.

03 Strawberry Soft árnyalatot vettem. Brutál csodás a színe, és baromi jól ápol. Mint pár hét után megláttam, mivel kakaóvajat tartalmaz. Innen a szuper illat is. Vettem egy rúzsecsetet, hogy a széleken azzal vigyem fel. Étel-italfogyasztást nem bírja, de nem is feltételeztük róla. Utána könnyű újrakenni. Imádom!

Bioderma Hydrabio Légère

Bioderma Hydrabio Légère
2018. február 13.

Imádtam, pont jó volt az arcom száraz részeire, nem pattogtam ki tőle. Újra akartam venni, erre beszüntették:( Illata, állaga, flakonja is mind megnyerő volt számomra.

The Body Shop Drops Of Youth Fényvédős Hidratálótej SPF20 / PA+++

The Body Shop Drops Of Youth Fényvédős Hidratálótej SPF20 / PA+++
2018. február 13.

Nyáron beballagtam az egyik üzletükbe, elmondtam mit szeretnék: zsírosodásra hajlamos a bőröm, de kellene valami könnyű cucc, ami fényvedős, nem tömíti el a pórusaimat és nem marad utána fénylő hatás. Nagyon meggyőzően ezt ajánltták. Miután mondtam, hogy a teszter után a kézfejen fénylő réteg marad, meggyőztek, hogy arcon ez más, és pár perc múlva eltűnik és bemattul. Megvettem. Kentem kis mennyiséget, nagyobbat, se így, se úgy nem volt jó. Mintha egy csigabanda ment volna végig az arcomon. Próbáltam éjjelre felkenni (bár akkor minek a fényvédő?-mindegy.). Reggel ugyanolyan fényes volt az arcom. Moshattam le. A csúcs pedig: a számba és a szemembe folyik le a nap során az egész: a szememet szétmarja, a számban meg “fantasztikus” íz lesz. Pedig messze kerülöm a szem és szájkörnyéket. De látom másnál is ez megy. Pedig nem teszek sokat fel. Bánom, hogy nem vittem rögtön vissz az üzletbe, de szerettem volna szeretni. Hát ennyi volt a The Body Shop-pal a viszonyom.... (az illata még csak-csak megszokható lenne, bár nem finom, de nem érdekelne, ha hozná, amit kéne).