Ginderclyde

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 31.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre
2019. december 3.

Nagyon akartam szeretni ezt a terméket, mert lényegesen olcsóbb mint a piac többi jó minőségű olajos lemosója, de sajnos nem vált be. Nem érzem, hogy maradéktalanul lemosná a sminket, fényvédőt és pár percig használat után tényleg homályos marad a látásom. Nem irritál, szépek az összetevői és végül is egynek elmegy, de újravenni nem fogom. Kétlépéses arctisztítást használok, utána lemosom egy géles lemosóval is, de nem az igazi. Ha pár évvel ezelőtt vettem volna, akkor el lettem volna ájulva tőle, mert a micellás vizekhez meg lemosó tejekhez képest szuper, de ha más olajos lemosókkal hasonlítom össze, akkor nem állja meg a helyét. Labdába se rúghat egy Body Shop Kamillás olajos lemosó vagy egy Clinique Take the day off balm-hoz képest.
Gondolkoztam a 3 ponton, mert a termék nem rossz, de kategóriájában igen, úgyhogy 2.
Akir érdekel az arctisztító készítmények működése akkor nagyon ajánlom ezt a videót (0:37 - 3:29 a márkafüggetlen rész)

Savannah Bee Honey Body Lotion Blackberry Rose

Savannah Bee Honey Body Lotion Blackberry Rose
2019. november 27.

Egy szuper kis krém, kézkrémnek vagy utazó testápolónak használom. Tartósan hidratálja az igénybevett kezemet, télen is elég. Finom illata van, bár ezt a blackberry rose-t már csak hébe hóba találom meg Ebay-en.
Nem hagy ragacsos réteget, azonnal beszívódik.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2019. november 26.

Fél tubus használata alapján:
Pozitívumok: Nem irritálja a bőrömet, illatmentes, nem okozott pattanást vagy mitesszert. Verhetetlen ár :) Picit hidratál is, tökéletesen el lehet oszlatni. Nekem nem von az arcom fölé egy réteget, ami alatt izzadnék, tökéletesen lehet fölé alapozni.
Negatívumok: Kell is fölé alapozni, mert egy fehéres kékes réteget viszont hagy... Ha az előírt mennyiséget ( lapos teáskanálnyi az arcra) felviszem, akkor elképesztően látszik. Kicsit kevesebbet használok most, de így is elüt a bőrömtől. Meleg sárgás túnusú a bőröm, lehet hogy emiatt vakít rajtam a kékesfehér, el tudom képzelni, hogy egy világos hideg bőrtónusnak nem zavaró. Plusz Titanium Dioxid nano a fényvédője, és a nanorészecskés fényvédelemről elég vegyeseket olvastam.
Összességében 4 pont nekem, mert a PC fényvédők jobban bejöttek, de az túl drága.

UPDATE: Egy tubus használata után egyre jobban megszerettem! Nekem az a titka, hogy kicsit zsírosabb állagú hidratáló kell alá pl a Cicaplast vagy egy két csepp arcolaj. Így nekem nem látszik a fehéres réteg és sokkal szebben tudok rá alapozni is. A Mizon hidratáló krém vagy a Benton High Content Lotion fölé próbáltam még, de az nem volt tökéletes, néhol darabos lett rajta a fényvédő és kékes volt.