gingerbloo

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk

Lee Stafford Hajnövekedést Elősegítő Ápolómaszk
2020. június 26.

Elég alapos véleményem van róla, mivel egyszer leárazáson hatot rendeltem, de a webshop véletlen tizenkettőt küldött ki, úgyhogy legalább egy évre elég van belőle. Nem festem a hajam, nem vasalom, nem göndörítem, hetente kétszer mosok hajat, hővédőt használok rá hajszárítás előtt, sokszor van befonva protective hairstyleként, főleg éjszakára, nem járok fodrászhoz, hanem a férjem vágja egyenesre az alját villanyborotvával, illetve hair trimmerrel szoktam rajrta átmenni, hogy ne legyenek eltöredezett végek így tartom meg a hosszát. Koffein sampont használok, abba keverem az andrea cseppeket (ami valóban hatásos), fejbőrömre kenem ezt a pakolást és fent hagyom kb 5 percig, amíg a hajvégeken hair food pakolás van, illetve kizárólag wet brusht használok fésülködésre. Tehát minden szempontból igyekszem megelőzni a hajhullást és a töredezést, és fizikai képtelenség a hajat gyorsabban növeszteni. Ezek a készítmények legfeljebb is csak abban segítenek, hogy ami nő, az ne törjön vissza Mielőtt ezeket használtam, soha nem nőtt a hajam lapockánál hosszabbra mert mindig széttöredezett és le kellet vágni.. Ezt a pakolást legalább fél éve használom minden hajmosásnál, míg a többi készítményt és módszert valamivel régebb óta. Mondható,hogy sokat nőtt a hajam, kb hátközépnél kicsit hosszabb, azonban azt nem mondhatom, hogy gyorsabban nőtt volna (nyílván). Kevésbé van eltöredezve, egészségesebb., kevesebb hajam hullik mosásnál. Őszíntén megmondva nem tudom,hogy ez a pakolás olyan hűde sokat tett volna a hajamért. nem is árt, elhasználom az összeset, de szerintem a többi dolog amit alkalmazok többet segített a hajamon, mint ez a termék. Heti kétszer használva kb 1-1.5 hónapig elég egy tégely, az illata NAGYON erős, kellemes ugyan de fölösleges. Hogy drága-e vagy sem, az mindenki büdzséjétől függ, nekem kb 3500 forint egy hónapra nem túl drága, de ha elfogyott az összes ami most van, nem hiszem hogy újravásárolom. Összességében: ár-mennyiség arányban szerintem megfelelő, azonban ár-hatásosság szempontjából kicsit túlárazott. Ha nem bírod az erős illatokat, akkor ez nem lesz jó, és ha mindenáron hajat akarsz növeszteni. akkor ne hagyatkozz erre a termékre teljesen. Azt mondanám, max 10%-ban segített a hajam növekedésén.

Termékek amiket használok a hajamon: balea koffein sampon (ugyanaz mint az alpecin csak olcsóbb), amibe keverem az andrea cseppeket, garnier hair food (mindegyik variáció ugyanazt tudja szerintem), lee stafford pakolás, syoss hővédő spray, ionos hajszárító, wet brush ritka fogú fésű, balea hajolaj. Ezen felül fontos az egészséges étkezés, életmód, alvás, hidratáltság, nem stresszelem magam, naponta két órát mozgok. Ezek összességében legalább olyan fontosak ha nem jobban, mint a készítmények.

Lactovit Original Deo Stift

Lactovit Original Deo Stift
2020. június 6.

Fuu ez eddig nagyon jó! Ma műszálas ruhában 30 fokban sétáltam és eléggé megizzadtam, és amikor hazajottem is meg uden illatoztam. Az ára és a kiszerelése is megfelelő, tetszik az illata, nem túl erős vagy edes

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2019. december 1.

En csak azért vettem, hogy igy ingyen shippinget kapjak, es már annyi olajom meg kremem van a bőrömre, hogy a hajamra kentem, és holy shit. Annyira könnyű, semmi olajos erzetet nem hagy, csak puha fényes hajat, nem ragad, nem tapad össze, nem nehezíti el. Legjobb hajolaj a világon.