gingerbloo

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2019. december 1.

En csak azért vettem, hogy igy ingyen shippinget kapjak, es már annyi olajom meg kremem van a bőrömre, hogy a hajamra kentem, és holy shit. Annyira könnyű, semmi olajos erzetet nem hagy, csak puha fényes hajat, nem ragad, nem tapad össze, nem nehezíti el. Legjobb hajolaj a világon.

Long 4 Lashes Eyebrow

Long 4 Lashes Eyebrow
2019. november 8.

Most vettem azért, mert a molash-t ami mennyiségben és árban is tökéletes volt és valóban iszonyat hosszú szempillakat varázsolt, valamiért visszahivták és ki tudja meddig nem fogják még g forgalmazni. Különben normális szempilláim vannak, de hát az ember lánya mindig többre vágyik. A korábban használt feg-ből meg már egyszerűen alig lehet eredetit találni, úgyhogy valami újat kellett találnom, ami hat is. Ennek a márkának a szempilla szérumára hajaztam, de a Magyarországi oldalakon már csak az újított fx5 fajtát lehet kapni, amiben nincs meg az az összetevő, amitől valójában nő a szempilla. Akkor láttam, hogy ez a szemöldök szérum ugyanazzal a formulával rendelkezik mint az eredeti szempilla szérum, ráadásul olcsóbb is. Ugyan a molash-hez képest kevesebb van benne, a feg-hez képest meg drága, de valami kellett, mielőtt elkezdenek kihullani a szép hosszú szempillaim
Meg csak egyszer használtam, nekem ez a fajta aplikator nem okoz gondot a szempillákon sem, pedig nem ahhoz van kitalállva. Majd idővel írok, hogy van-e olyan jó mint a molash, de egyelőre 5-öt kap.

Pyunkang Yul Nutrition Cream

Pyunkang Yul Nutrition Cream
2019. szeptember 23.

Annyira jó! sűrű, kemény állagú az üvegben, de bőrre felkenve szinte elolvad. Nagyon szép fényes de nem zsíros hatása van, nagyon jól hidratál. Száraz bőrre szerintem minden évszakban kiváló lehet, én hideg időszakban jobban szeretem nappalra, estére viszo9nt mindig. Nem irritál, semmi olyan nincs benne, ami ronthatna egy meglévő bőrproblémán. Ajánlom midenkinek!