gingerbloo

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Effezel Gél

Effezel Gél
2019. augusztus 30.

Background :4 éve van aknem, (+hashimoto es ir) de mindig próbáltam magam kikuralni, de semmi nem használt. Végre élment em bőrgyógyász hoz, ezt írta fel cetaphil lemosóval tetrysan tablettával.

Második napja használtam. A nyakára nem is mentem, mégis szinte azonnal viszket kezdett ami azóta sem múlt el. A pattanások állapotáról meg nem tudok mit mondani, de a gél pikpak beszovodik és kifejezetten származnak érzem utanna a borom. Pár óráig hagytam, aztán bekentem hidratáló al, mert az orvos azt mondta várjak a rétegek között, alá nem kentem semmit. Valószínűleg vagy túl sokat kentem vagy 2 nap egymás után túl sok, mert nagyon viszket a nyakam és az állam ahol amúgy a pattanások a legkoncentraltabbak. Ki próbálom hogy pár napig most nem használom és utána nagyon nagyon keveset. Eleinte 3 pumpat tettem, ma egyet de ez is soknak bizonyul. Hozzatennem hogy voltak silány próbálkozásai benzoyl peroxiddal úgyhogy lehe thigy egyszerűen csak allergiás vagyok rá. Meg updatelek.

Update: ezt tegnap este írtam. Éjszaka felébredtem, hoyg az egész arcom vörös, ég, és halálosan viszket, nem is tudtam visszaaludni. bekentem phlogosannal es bevettem egy allergia gyógyszert, remélem hatni fog. Most már egészen biztos, hogy én ezt soha többé nem kenem az arcomra. Tudhattam volna, eddig mindig ez történt benzoyl peroxiddal. Ha neked nincs rá túlérzékenységed, talán használni fog, de én ezt eladom az biztos.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2019. március 20.

Még csak kétszer hazsnáltam, de annyit mér elmondhatok róla, hog sűrű, ragacsos és összekukacodosik akármit teszek rá. Még tesztelgetem, hogy hogyan kéne használni, de eddig nem jött be

Filorga Optim-Eyes Cream

Filorga Optim-Eyes Cream
2019. március 12.

Egyszer look fantastic boxban volt egy kis kiszerelés, és önmagamtol nem vennék ilyen Drága szemkremet, de annyira jó volt az állaga hogy öröm volt használni. Az öregedés gátló hatásától nem tudok írni, mert 22 voltam mikor használtam és csak a kis tubus erejéig, de annyira gazdag krémes volt, hogy sajnáltam mikor elfogyott. Jól hidratalt. Ha egyszer ilyen gazdag leszek, megvenném.