Gingerian01

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2019. május 13.

Kedvező ár, sokszor akciós is, akkor mégjobban megéri. Mivel argán olaj, így egész hajra használható, de nem szabad belőle egy nyomásnyinál többet eloszlatni, különben nagyon zsírosít, de ez nem a termék, hanem a helytelen technika hibája :) nekem konkrétan ettől nem "rohadt még le" a hajam, mert nagyon töredezett volt és kezelhetetlen, fésülés után is 1 órával ugyanolyan kócos volt. 4 éve aktív használója vagyok, hajvégekre gyakrabban is teszek belőle, mint az egész hajamra. A hajvasalás és hajszárítás után használom, illetve napi szinten minden reggel.

Avon Parisian Chic

Avon Parisian Chic
2019. május 13.

Életem parfümje. De tényleg :D tökéletes önkifejezésre találtam benne. Pláne, hogy Párizs-mániás vagyok, ezért is próbáltam ki, de nem okozott negatív tapasztalatot, sőt! 3. üvegnél járok.....Másik ilyen nagy favorit az Attraction parfüm, nyilván azért, mert ugyanúgy fekete szedret hordoz az illatvilágában. Szantálfa pedig alapból a mániám. Édeskés illat, elegáns, nőies. Párom imádja rajtam :)

Update:
A korábbi véleményem 2016 novemberi, de a mai napig ugyanaz a véleményem. Azóta már vagy 7 üveggel elfogyott nálam. Sosem tudok róla lemondani, pedig azóta több parfümöt is kipróbáltam, de számomra ő az illatok királynője :)

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk
2019. május 13.

Imádom. Sok szín, jó ár, nagyon tartós a saját fedőlakkjával párosítva. Én 2 rétegben használom, majd rá a fedőlakk, és 5-6 napig rá se kell nézzek a körmömre, mert tudom, hogy tökéletes :)
A világosabb árnyalatok mint pl Sheer Love nem olyan jók sajnos, több rétegben sem fednek tökéletesen, de ez engem kevésbé érint, így nem szeretnék levonni érte csillagot.
Körülbelül 3 éve mániákus rajongója vagyok ennek a körömlakknak :)