ginterzsofi

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

The Ordinary Pycnogenol 5%

The Ordinary Pycnogenol 5%
2021. július 29.

hosszu tavu hatasarol meg nem tudok beszamolni, rovidtavon problemat nem okoz es nemi frissito/feltolto hatasat erzem, estere oke mert nappalra nehez/nehezen felszivodo az allaga - viszont a szinevel tenyleg nagyon kell vigyazni, egy tucat torolkozom es feher felsom foltozta ossze.

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra
2020. augusztus 5.

a go-to samponom lett amiota kiprobaltam. en magam sem hiszem el, de a hajam amit normalis samponokkal naponta/ketnaponta kellett mosni, siman kibir egy hetet, vagy meg tobbet is, es akkor is csak styling miatt mosom meg, nem azert mert kulonossebben zsirosodna. sokkal dusabb, erosebb hatasu tole a hajam es meg egy enyhe fenyt is ad neki. balzsamot hasznalnom kell a hajvegeimre mellette, de anelkul is sokkal kezelhetobb lennne mint egy atlag samponnal. 10/10

Chanel Baume Essentiel Highlighter Stick

Chanel Baume Essentiel Highlighter Stick
2020. július 31.

5bol 10 csillag - hands down a kedvenc, nem akarok nelkule elni sminkcuccom ever (transparent arnyalatban), amit mindennap hasznalnek de inkabb tartalekolok, es szivem szerint 5 backupot tartanek itthon. oszinten szolva nem vartam semmit tole mert a divatmarkak overpriced sminkjei tobbnyire nem jok / neha dramaian sz*rok, viszont miutan egy baratnom eskudott ra (ez volt a targy amit leginkabb sajnalt hogy az exenel hagyott, ez talan sokat elmond:) , nagy visszontagsagok aran megrendeltem az orosz ebayrol mert akkor eppen out of stock volt mindenutt a transparent arnyalat. es sokkot kaptam. fogalmam sincs hogy hogy csinalja, de azt tudja ez a stick, hogy nem latszik hogy barmit az arcomra tettem es megis 2x olyan jol nezki az arcom. tokeletes no makeup es nagyon subtle dewy look, szivem szerint mindennap hasznalnam az arccsontokra es a szemoldokcsontra. ha valaki latvanyosan fenylo highlighter keres - na ez nem az, viszont aki anelkul szeretne kiemelni a vonasait hogy a smink maga feltuno lenne, annak tenyleg tokeletes.