ginterzsofi

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 25 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 7 vétel Megnézem

Shiseido Sheer Eye Zone Corrector

Shiseido Sheer Eye Zone Corrector
2019. március 16.

eletem missionje az atlatszo borom miatt konstans sotetlila/kek karikaim elleni harc, kb minden letezo korrektort kiprobaltam mar, es se allagban se arnyalatban nem talaltam meg meg a megfelelot - aztan valahol olvastam errol, kiprobaltam a drogeriaban (a vilagosabb es a kozepes arnyalatot, minden letezo fenynel) es nem hittem a szememnek: az arnyalata adaptalodik a borszinemhez masodpercek alatt, es utana eszre sem lehet venni hogy rajtam van. viszont felfrissiti a tekintetet, es megdobbentoen hidratalo, szinte szerumszeru, cseppet sem okoz huzodo/szarito erzetet. igazabol az egyeduli minuszpontja az illatanyag (bar nem erzodik, de generalisan minek kell bele :/ ) es az ecset ami nem tul higienikus es sztem hetek mulva problemas lesz vele dolgozni, ezert gyakran kell tisztogatni, es beauty blenderrel azert sokkal jobban eloszlathato.

ja +arnyalat-tipp, mert azon en is sokat varialtam: atlagosan vilagos (inkabb hideg/semleges tonusu) borre nekem a light 102 valt be - tok latvanyosan oxidalodik, bar amugy a 103 natural lenne pont megegyezo a borszinemmel, a szem ala es az oxidalodas miatt epp egyel vilagosabb stimmel (meglatjuk h nyaron valtozik-e).

Paula's Choice Earth Sourced Perfectly Natural Cleansing Gel

Paula's Choice Earth Sourced Perfectly Natural Cleansing Gel
2018. december 29.

rengeteg probalkozas es sok PC proba utan kotottem ki vegul ennel, amikor vegre osszeraktam h a szaraz borre valo calm PC lemosotol is huzodik az amugy kombinalt borom. breaking news: mindig is sles/sls mentes lemosora vagytam, csak azt sajnalom
h ezt nem mondta el nekem senki 20evvel ezelott:) ez az inci tokeletes

NIOD Photography Fluid Opacity 8%

NIOD Photography Fluid Opacity 8%
2018. december 27.

meglepodtem a hatasan, olyan mintha egy csepp folyekony aranyat vihetnek fel az arcomra! luxus hangulatu, egeszseges napbarnitott aranylo finish-u szerum