Best of Beauty 2019

giny96

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2019. július 2.

Nemrég szereztem be és még kísérletezgetek vele. Lehet csak én vagyok béna, de a waxtól nekem olyan a szemöldököm mintha vizes lenne, nagyon csúnya és ezen már nem látszik a por. Így inkább wax nélkül, csak a port használom, de nekem a színe kicsit vöröses. Még nagyon össze kell barátkoznunk, de majd mindenképp jövök update-elni.

Update: ujravasaroltam több mint 1 év után, miután már használtam pár pomádét és gyakorlottabb lettem. Most a dark brown-t használom, ennek sokkal jobb a színe. A wax-szal megrajzolom a szemöldököm körvonalát, majd porral kitöltöm. 12 órás munkát bírta, pedig az arcom is izzadt. Engem megggyőzött, 5 csillagos nálam.

Trend It Up Holo Finish Powder

Trend It Up Holo Finish Powder
2019. július 1.

Nem tudom milyen indítattásból vettem meg, de megtörtént. :D Sose használom. Nagyon erős csillámok vannak benne, púdernek használhatatlan, highlighternek sem jó. Néha a szemzugomba vagy a szemhéjamra teszek kicsit, hogy elhasználjam de ennyi. Most nyáron fesztiválokon viszont nagyon jól tud mutatni, pakolom mindenhova: arcra, dekoltázsra , vállra, és ott azért megállja a helyét. Bulikra elhasználom.

Essence I Need A Miracle! Erősítő és Dúsító Szempillaspirál

Essence I Need A Miracle! Erősítő és Dúsító Szempillaspirál
2019. június 5.

Az Essence-nek ennél ezerszer jobb szempillaspiráljai vannak. Én imádom az extrémhosszú pillákat, de eddig azt a hatást csak a Lovely Curling Pump Up és a L'Oreal Miss Baby Roll tudta nálam elérni. Visszatérek hozzájuk, nem kíréletezgetek többet.