gioia

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. március 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 14.

Remekül bevált nekem. Könnyű lemosni, nem kenődik el, nem pereg, szép, szétválasztott pillákat lehet vele festeni. Akinek kevesebb pillája van, lehet, hogy nem fog tőle elájulni, mert egyáltalán nincs dúsító hatása. Emiatt néha szoktam más fajtát használni, de az esetek 80%-ban ezt.

Essence Hello New York Eyeshadow Palette

Essence Hello New York Eyeshadow Palette
2019. május 11.

Gyönyörű, izgalmas duokróm árnyalatok vannak a palettában. A matt színek miatt viszont senki se vegye meg, de ez nem is alap paletta, hanem egy kis extra kiegészítés, csillogás, kék fűszer a sminkekhez. Az egyik semmilyennek tűnő fehér duolrómot highlighternek is bevetettem, nagyon jól működött. A festékek pigmentáltsága és tartóssága alappal teljesen vállalható.

Nagora Homoktövis Nappali Krémgél 30+

Nagora Homoktövis Nappali Krémgél 30+
2019. január 19.

Annyira sajnálom, de ez a termék egyszerűen nem vált be. A hatását tekintve: nem szerette a bőröm, nem is igazán szívódott be és sajnos nem tapasztaltam olyan átütő hatást, mint a rozmaringos krémnél.
A szaga nagyon furcsa volt, pedig edzett gyógynövényes kence használó vagyok és a márka másik, rozmaringos krémjénél semmi ilyen gondom nem volt. Próbáltam másnak ajánlani, de az illat miatt ő se szívesen kente az arcára. Így végül a kukában végezte :(