Girona

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrtípus: -

Megnézem

Issey Miyake L'Eau de Issey

Issey Miyake L'Eau de Issey
2016. május 1.

Van egy olyan gyanúm hogy sokan nem tudják hogy az eredeti illat parfume vagy edt változatát próbálták-e. Ugyanis az edt nem csupán a parfüm üdébb változata hanem egy más illat;kizárólag abban van sárgadinnyés jegy. A nagytestvére egy tömörebb lineáris virágos illat, óriási hatósugárral. Én mindenképp az edt re szavazok; egy könnyű, összetett illat , szinte rátapadna az ember a viselőjére..Időtálló darab!

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2015. szeptember 25.

Abszolút egyetértek az előttem szólóval. A szűz kókuszolaj az szűz kókuszolaj.
Egy csodálatos szer ami extra design és fancy csomagolás nélkül is teszi a dolgát.Nincs problémám a Manna termékekkel csak az. -arccal a kassza fele- hozzáállással.

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Levendula

Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Levendula
2015. szeptember 9.

Elnézést mindenkitől aki szereti de ez egy rettenet! Natúr mivolta miatt vettem le a polcról nem is kevés pénzért, zárt csomagolása miatt megszagolni nem tudtam de gondoltam egy levendulás dezodorral nem nagyon nyúlhatok mellé. Tévedtem! Felkenve először csak furcsállja az ember lánya az "illatot" aztán elkezdi szúrni az orrát, s miután megróbálva beazonosítani rájön hogy olyan szagot kezd árasztani mint egy langyos, sós vajban ázó levitézlett teflonedény,még mindig azt gondolja ;sebaj majd ha beszívódik jobb lesz. De nem. Nem szívódik be. Soha.és jobb sem lesz.. Szappan és víz az ellenszere.