Giselle86

Regisztráció dátuma: 2012. július 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tonymoly Delight Circle Lens Szempillaspirál

Tonymoly Delight Circle Lens Szempillaspirál
2018. június 7.

Az első koreai szempillaspirálom, így nincs viszonyítási alapom, viszont! Hiába vásároltam itthon kapható neves márkák termékei közül, mind lefolyt a szemem alá rövid időn belül, a vízálló is! Nem értettem, milyen idétlen szempilláim vannak, hogy egy spirál sem marad meg rajta, míg nem találkoztam ezzel a kis csodával. Nem kell extra nagy pillákra, műszempilla hatásra számítani, azt nem hozza, viszont szép fekete, nem ragad össze a pillám, hosszabbít (a kék van meg) és hihetetlen tartós! Már a másodikat használom belőle, és volt szerencsém letesztelni szaunában is, majdnem 90 fok melegben, meg sem moccant!! Csak ajánlani tudom. Ja, és sima melegvízzel le lehet mosni. Mi ez, ha nem tökéletes?

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2016. október 27.

Júliusban vásároltam, most fog elfogyni, napi két használat mellett. Úgy egy hónap elteltével észrevehető volt a változás, a pilláim hosszabbak, íveltebbek lettek, mintha kicsit a sűrűségén is segített volna. De pillanövesztésre kiváló! Újra fogom vásárolni, és ajándékba is veszek egyet! Ajánlom!

Avon Magic Effects Liquid Sequin Csillámos Körömlakk

Avon Magic Effects Liquid Sequin Csillámos Körömlakk
2016. január 2.

Mutatós és tartós, nagyon tetszik. A legdiszkrétebb árnyalatot választottam, de még az is odavonzza a tekintetet :) Ajánlom!

12 ÖSSZETEVŐ

Sophora Flavescens Root Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen