Giside

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Idros 5 Izzadásgátló Spray

Idros 5 Izzadásgátló Spray
2019. július 25.

Valodi csodaszer! Nagyon izzados vagyok sajnos, mar mindent kiprobaltam az evek alatt, a penz sose szamitott. Ez a termek valami hihetetlen, egyszeruen nem hiszem el, hogy este tiszta borre befujom 3x es megszunik az izzadas. Eddig meg ki sem mozdultam maris hatalmas izzadsagfoltok jelentek meg a ruhamon, ami egyreszrol ciki, masreszrol pedig telen kimondottan idegesito. Hanyszor fagyoskodtam a vizes es hideg honaljam miatt 😕
2 tenyernyi izzadas volt mindig a ruhaimon.
De az idrossal teljesen megvaltozott az eletem. Hegymenetbe gyalogoltam felfele, egy csepp izzadas sem jott ki a boromon. Vegre tiszta es szaraz a ruha, ja azt hozzateszem a tulzott izzadas tonkre tette az osszes ruham.
En nagyon boldog vagyok ettol a termektol, nagyon remelem, hogy a testem nem szokik hozza, mert a tobbi eros izzadasra valo deohoz rendre hozzaszokott. Kesobb updatelek 😉
Update: ha rendszeresen hasznalom, mintha kisse hozzaszokna a borom. Most nagyon regota nem hasznaltam, nyar leven olyan szinten izzadtam, hogy 2 ora alatt budos voltam, hiaba furodtem frissen es Dove/Rexona plusz Rexona spray, semmi.. olyan mintha be se kentem volna ezekkel magam.
Szoval ujra befujtam magam Idrossal kb 6 fujas honaljankent es megszunt teljesen az izzadas. Juppii.
Valoban az a lemyeg, hogy lefekves elott frissen zuhanyozva, megszaradt borre kell fujni, es negyed oran at felteve a kezet megvarni amig beszarad a borbe. Aztan aludni egyet mert ejjel fejti ki a hatasat.

Hyperol Tabletta

Hyperol Tabletta
2019. július 5.

A vilag legjobb fertotlenito szere! Fogínygyulladasra elhasznaltam 1 honap alatt 2 flakon clorhexidint, hatastalan volt. Vegig bujtam a netet, amikor egy orvosnotol olvastam, hogy a leghatasosabb a Hyperol oldat. Egybol be is szereztem eloszor egy kisebb majd a 100 darabos kiszerelest.
1 nap alatt elmulasztotta a fogíny fajdalmat, par nap alatt meggyogyult az inyem
Ma benott koromre probaltam ki, annyira fajt mar a labujjam. 2 ora alatt elmult a fajdalom. Ez egy isteni csodaszer, torokgyulladast megelozesere is kivalo.

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2019. április 6.

Regebben majdnem minden drogerias spiralt kiprobaltam, vegul egy Maybelline tantoritott el a mindennapi sminkelestol. Epp szinhazban voltam amikor az ujonnan vett May spiral szanaszet marta a szemem, az egesz eloadasbol alig lattam valamit. Rajottem, hogy nem birom az SLS tartalmu sminket. Hazajottem, mindet kidobaltam amiben volt SLs.
Akkor talaltam meg a Bourjois spiraljat erzekeny szemre. Bevalt.
Azota elfogyott es gondoltam ujra Bourjois spiralt valasztok, elolvastam, nincs ebben sem SLS (hálistennek) es ma mar tesztelem.
Nekem nem vesz fel sok festeket, bar az igaz, hogy ovatosan kell banni a spiralozasi mozdulatokkal mert hamar osszeragad a pilla. A tartossagara kivancsi leszek, es arra is mennyire szaritja majd ki a szemem, erzekeny zoldeskek szemem van, meg a fenyt sem birom.
Eddig 4 csillagot adok, teszteles utan updatelek.