giudittina1978

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2035 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF16

Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF16
2021. december 23.

Május óta most fogyott el a 12 gramm. Szeretném újravenni, de egyenlőre csak a világosabbik árnyalatot találtam meg.Az érzékeny, rozaceás bőrömre nagyon jó, a Bioderma Photoderm Max színezett fényvédőjére szoktam felvinni napi szinten a Creamy Natural színt, nekem így közepes fedést ad inkább. Akinek nagyon fehér a bőre, biztosan a világosabbik lenne jó. Ilyen kevés és jó összetevővel nem találtam másik hasonló púdert, ami ne szárítana egy idő után. Felvitelét, mivel nem kompakt annyira nem szeretem, de inkább bajlódom vele, mert szép, természetes hatású, finom lesz tőle a bőröm folyamatos használattal is, mégis könnyed érzés, nem tömíti el a pórusokat, pedig a rozaceás bőrre pont ez jellemző, szinte mindentől hajlamos erre. Ha lesz készleten újra veszem a sötétebbik árnyalatot, most megpróbálom a világosabbikat is.

Olaplex

Olaplex
2016. október 6.

Fekete hajam volt 15 évig, nyár elején melíroztattam először egy fodrásznál, a mellemig érő hajamat akkor vállig visszavágták. A színét meg se említem inkább. Ez Olaplex nelkül.
Tegnap az egész hajam ki lett szőkítve majd festve a töve és melírozva egy része újra. A szőkítő, a festés és a két hajmosás Olaplex-szel.
Kettő centit kellett vágni...

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott

Alverde Deo Roll-On Menta-Bergamott
2016. január 13.

Én leszek a második kivétel, ez az első alumíniummentes dezodor, amitől finom az illatom. Engem nem csíp és én az illatát is szeretem.
Most néztem meg az üveget, akinek nagyon fontos az összetétel, szeretném megjegyezni, hogy a parfüm is három csillagos jelöléssel van ellátva *** from natural essential oil...ez nem piros pötty...nem mindegy...

6 ÖSSZETEVŐ