glam

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Uriage Eau Thermale Unctuous Body Balm

Uriage Eau Thermale Unctuous Body Balm
2019. április 25.

Pazar krém, nyáron használom, gazdag textúrájú, mégis könnyü, hamar beszívódik, táplál és az illata friss, tiszta. A börömnek nagyon jót tesz, imádom.

Hugo Boss The Scent For Her Intense

Hugo Boss The Scent For Her Intense
2018. május 16.

Sajnos nem tudok rá nem 5*-ot adni, mert belezúgtam az illatba pillanat alatt. Termékminta után vettem üveggel, bár olvastam előtte róla, hogy nem túl tartós..... és tényleg nem az, ami kiábrándító, mert nem egy olcsó parfüm. De az illat nekem telitalálat, kicsit édes, friss, gyümölcsös, simogató illat, <3 Az üveg is megfogott. Szeretem használni, imádom az illatát. Ha ez az intense, akkor nem tudom az előző mennyire lehetett tartós :/

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2018. május 12.

Aki ezt megalkotta, megérdemel egy halom díjat és minden elismerést. Az első alkalom egy mini spray volt, magazinhoz volt ajándék és majdnem ki sem próbáltam, mert semmi jó tapasztalatom nem volt arcpermetekkel..... Ez kb csodaszer, issza a bőröm, olyan mint egy gyógyszer, jó értelemben. Nyaranta akcióban a legnagyobb kiszerelést féláron is be lehet szerezni, csakis a legnagyobbat veszem. Nekem tényleg csodaszer, javított a bőröm állapotán.