glambaddiexx

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. augusztus 13.

2 árnyalat van meg belőle: 65ös, (Seductress) ami egy nagyon szép pinkes nude árnyalat és a 40es, (Believer) ami egy sötét lila.
Mind kettő szín nagyon szárít (gondolom az összes hiszem a formulában nincs különbség).
A 65ös szín egy tipikus mindennapi rúzs, bármilyen sminkhez illeni fog, én egy kicsit sötétebb szájkontúrceruzával szoktam használni és úgy tökéletes.
A 40es szín előbbivel ellentétben kicsit sem tökéletes... nagyon megtetszett a boltban a színe. Amikor viszont ahhoz értem, hogy kipróbáljam már valahogy nem azt kaptam amit vártam. Csúnyán rétegel. A legrosszabb viszont hogy megfogta a számát és nagyon nagyon nehezen tudtam leszedni ha egyáltalán sikerült leszedni.
Vigyázzatok a sötét színekkel ennél a rúzsnál!!

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser
2018. szeptember 12.

Mielőtt megvettem ezt a primert jó alaposan utána néztem hiszen nem egy olcsó dolog. Nagyon sok beauty guru (külföldieket nézek csak) ajánlotta és használja mindennapi sminkjeihez is ezért mertem megvenni. Maximum ha 4x használtam hiszem az utolsó használat után kiütéses és pattanásos lettem tőle. Pórusösszehúzó és mattító hatása egyáltalán nem jelentkezett ... sajnos nekem ez egy pénzkidobás volt..