Glara

The beauty-ful Life blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: -

The beauty-ful Life blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Eau De Tihany Premier EDP

Eau De Tihany Premier EDP
2024. április 4.

Életem második legnagyobb szerelem-parfümje. Óriási hatósugara van, egész nap tart (rajtam ez nagyon ritka). Folyamatosan kevereg körülöttem, rajtam semmi levendula nincs benne, helyette töményen füst amibe néha vattacukor keveredik. Egyszerűen nem tudom megunni, minden nap fújnám. Pont ilyen illatokat keresek, amikben van egy fura csavar (mint rajtam a L'Interdit is), ami nem szokványos. Ruhán egy hét múlva is érződik, pedig arra nem is fújok, csak ami a bőrömről ráragad.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2024. február 6.

Évekig mellőztem, aztán mégis hozzám került egy 005-ös példány. Nagy meglepetésemre most sokkal jobban szeretem, mint korábban. Gyönyörű bársonyos a végeredmény, az illata felkenés után nem érződik. 4-5 órán át megvéd az átfényesedéstől. Nekem nem kell ennél több, biztosan újravásárolom.

Up: több mint 10 éve írtam az értékelést és azóta is ez a kedvenc púderem (alapdarab, minimum egy tartalék példánnyal). Mellette kipróbálok néha mást is, de ha csak egyetlen púderem lehetne, ez lenne az.

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15
2024. február 6.

Sokkal lágyabb a formulája, mint az original verziónak, jóval kevesebb kell belőle emiatt. Viszont a hidratáló hatása - bár minimálisan - de el is marad az eredetiétől.
Az illata, íze nagyon erős, aki érzékeny ezekre, csak óvatosan használja.
Határozottan nem rossz darab, de ha ez elfogy, akkor maradok az Original-nál.

Update: Nem jó nem jó, így pár év után jutott eszembe.. irtóra szárított, keserű volt, meg olyan fujjj-műanyag íze, ami mintig a számba keveredett valahogy.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: gyöngyházfényű színanyag.