Best of Beauty 2019

glau17

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. március 25.

nekem nagyon bejött a formula, az üveg, könnyen lehet vele festeni, 2-3 rétegben. az eddigi géles essence lakkokhoz hasonlóan nagy kedvenc lesz.
eddig kettőt vettem, a 32 city of stars-t, ami nagyon tetszik, szép, 2 réteg is elég volt belőle.
a másik a 34 mrs. brightside árnyalat, amivel az az egy bajom van, hogy befogta a körmeim, így azok sárgák lemosás után is :(. ezt én 3 rétegben vittem fel, de amúgy ez is nagyon szép és tartós. még meglátju, hogy a többi árnyalat milyen lesz, de nekem eddig tetszik. :)

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid
2019. február 5.
(!)

Tesztelésre nyertem én is itt.
Kettős érzései vannak vele kapcsolatban: reggelente kentem fel. Minden nap nagyon hidratált és puha volt a bőröm, ugyanakkor egy zsíros, vastag, ragacsos rétegnek éreztem az arcomon.
A textúrája is nehéz, zsíros, jobban kedvelem a géles, víz alapú arckrémeket, fluidokat.
Egyrészt annyira még nem érzem sürgetőnek a bőröm öregedését, hogy ilyen szuperdrága krémeket vegyek rá.
Most télre egész jó volt, a kiszáradástól a mínuszokban biztos, hogy nagyon óvott, de melegben biztos nem használnám.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. december 11.

Az ígért hatás tuti elmarad (a kép alapján biztos). Többet hagyom fent, mint az ajánlott idő. Egy arcmosással lejön a bőrről az egész, ami mondjuk jó hír, mert nekem kb. penész-zöld foltot hagy maga után. Viszont a szemöldökömet szépen befesti, az állaga és az ecset miatt nagyon könnyű használni. Az ára valóban kicsit sok, de kupon napokon, vagy ha akcióban van fel kell tankolni belőle. :)