Glorcika

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Magister Products BB3 Matt Krém

Magister Products BB3 Matt Krém
2020. szeptember 7.

Novemberben vettem meg a terméket, az eladó a sötétebb árnyalatot ajánlotta, ami persze nem volt jó télire. De most nyárra viszont pont jó. Először annyira nem tetszett, mert fénylik azért alatta bőröm, de használok rá transzparens púdert, amitől nem fénylik a homlokom. Télire is megveszem, de a világosabb színt :D

Magister Products Detoxi-Rose Éjszakai Arcmaszk

Magister Products Detoxi-Rose Éjszakai Arcmaszk
2020. szeptember 7.

Nyereményjátékon nyertem egy kis boxot és ez a termék is benne volt. Még aznap este ki is próbáltam. Az illata nem rózsás, amit én nem is bánok, mert nem ugrálok a rózsás illatú kencékért, de inkább lenne rózsás illata, mert ezt ami van, nem tudom mihez hasonlítani. A hatása szerencsére sokkal jobb, nem szívódik be olyan gyorsan (tudom, fel is van tüntetve a 10 perc), de olyan pihe-puha arccal ébredtem reggel, hogy az valami fantasztikus. Ajánlom mindenkinek :)

Magister Products Pillapowers

Magister Products Pillapowers
2020. szeptember 7.

Nem nagyon használtam előtte ilyen termékeket, szerencsére a szempilláim hosszúak, a szemöldököm meg inkább hagyjuk :D Néha kentem ricinusolajjal, ami nem volt rossz, de nagyon olajos volt minden tőle. Ezt viszont már régóta használom, mintha nem is fogyna a termék. Hatásában is jó, erősnek, és picit többnek is érzem a pilláim. A szemöldökömre is kenegetem, azon annyi változást nem tapasztalok.