Glowla

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Alverde Aqua Hydro Tuchmaske

Alverde Aqua Hydro Tuchmaske
2019. július 21.

Ez egy klassz kis maszk. Ár-érték arányban is jó (más maszkok 1000 HUF-nál kezdődnek általában.)
A maszk kivétele után a tasak nem tocsog a maradék szérumban - szuper.
Nagyon szépen felfekszik, nem pöndörödik fel, nem zavar párhuzamos tevékenységet.
Az illata alverdés, kellemes, krémes, nem kifejezetten tengeri. Amíg rajtam volt, néha a cipőfény-kendő szag is felmerült bennem, de elhessegettem.
Gyönyörűen hidratálja a bőrt. Nekem egy enyhe ragacsos érzet maradt, amit vízpermettel és kis masszázzsal tompítottam - egész jól sikerült. A ragacs idővel (20 perc- fél óra) felszívódott, és egy selymes érzetet hagyott maga után.
A maszkban maradt anyagot megmentendő végigsimogattam vele a karjaimat és a lábaim - bőven jutott nekik is.
Extra: A jobb felszívódás/hasznosulás érdekében jáderollerrel végigszaladtam rajta, amíg az arcomon volt.

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2019. június 16.

Update: valamikor az évek során lepattogzott róla a felirat. A szőre viszont jó állapotban van. A szilikonos és vékonyabb állagú alapozókat nem szereti, csíkozza őket. Egyébként ugyanezeket nehezebb is kiszedni belőle, főleg, ha sminkelés után nem volt azonnal tisztítva. Makacs festékmaradványokat sebbenzinnel szoktam kiszedni, belőle.
NB A Real Techniques szivacsai megoldják a csíkozás ügyet.

2015. január 21. Most leszünk lassan egy évesek, és visszatekintve nagyon jól teljesít, megéri az árát (iparfümérián). A felülete nagyon sűrű és telített, tapintásra bársonyos. Azt hiszem, ebbe szerettem bele, nem is az ecset mivoltába. Folyékony alapozóhoz használom, nagyon szépen leadja a festéket, amit felvett. Korrektor széleit szoktam vele még eldolgozni szemkörnyéken.
Amíg rá nem jöttem, hála nektek, hogy sebbenzinnel tisztítható, sokat küzdöttünk, de teljesen visszaadja az eredeti formáját, bársonyosságát. Samponos mosásban egyáltalán nem hullajtja a szőrét. Egyetlen egyszer volt oldalt egy kiálló szála, amit lecsippentettem ollóval, de ennyi.
És egyszerűen szép. :D Pluszpont, hogy szintetikus, és nem bántottak miatta állatokat.

Yves Rocher Mandarin-Citrus-Cédrus Tápláló Masszázsolaj

Yves Rocher Mandarin-Citrus-Cédrus Tápláló Masszázsolaj
2019. június 15.

Masszázsolajként kiválóan funkcionál, nem sűrűsödik be, hosszú ideig lehet utánolajozás nélkül masszírozni vele, úgy, hogy közben nem tocsog. Nem vastag, jól siklik. Kéz- és talpmasszázsnál nekem jól működött masszírozókrém helyett. A felesleget elég a végén egy (nedves) kendővel letörölni.
Vízparti túrák, nyaralások esti szúnyoginváziójához elengedhetetlen hadeszköz.
Nagyon kellemes illata van. (A mandarinnak aromaterápiában görcsoldó, idegnyugtató és feszültségoldó hatást tulajdonítanak, így a flakon felirata némileg megvezető. Szerintem a levendulásnak méltó versenytársa ilyen téren.)
A kiöntőnyílásnál a dugót ügyesen lesüllyesztették, így megáll benne az az utolsó csepp, ami egyéb csomagolásoknál lefolyik a menetre rendszerint.