Glowycosmeticsblogspot

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Rituals The Ritual of Sakura Body Cream

Rituals The Ritual of Sakura Body Cream
2020. május 4.

Imádom japánt, imádom a cseresznye virágokat is, ezért nem kérdés, hogy ez a nőies, egyszerű, letisztult, tiszta vonal is tetszik. Az illata isteni virágos, nyugtató, érzéki, nem erőteljes, de tartós. A krém sűrű és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és a bőröm úgy érzi használat után mintha újjászületett volna.

The Body Shop Rich Plum Testvaj

The Body Shop Rich Plum Testvaj
2020. március 29.

Az illata kellemes édes szilva, ami szerintem nem egy megszokott mindennapos illat. Az állaga is elég sűrű, amit szeretek és ezért is voltak nagy evárásaim, de sajnos nem hidratál szinte semmit és felkenés után létrehoz a bőrömön egy réteget, ami idegesít.

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream
2020. március 29.

A douglesben járva, kipróbáltam a tesztert és annyira intenzív volt az illata, hogy beleszerettem. Nézzetek hülyének, de elsőnek azt hittem, hogy kakaóbabos illata van xD Végül utána jöttem rá, hogy ez kókusz. A krém maga elég intenzív, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet. És használat után még órákig érezhető az illata, ami egy kis idő után már idegesítő. Nem hidratál eléggé sajnos. Örülök, hogy csak egy kisebb kiszerelést vettem. Összességében nekem elég szimpatikus a márka és a krém, maximum az illata idegesítő egy kicsit. Ettől független nem venném újra, mert van más hasonló árú jobb krém is.