GNóri

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Ordinary Serum Foundation

The Ordinary Serum Foundation
2019. szeptember 20.

Szegény alapozónak sem itt, sem nemzetközi fronton nincs túl jó megítélése. Ez engem meglepett, én nagyon megszerettem, már harmadszorra rendelem újra. A fedése nyilván nem a legerősebb, de nekem hétköznapokra teljesen elég, szépen egységesíti azért a bőrképet. Könnyed állagú, jól eloszlatható, nem ragad, nem darabos-poros. Szeretem, hogy nem matt, hanem természetes, 'bőrfényű'. Púderrel nekem a tartósságával sincs problémám. A színt eltaláltam elsőre, teljesen olyan, mint a bőröm, ami a drogériás alapozóknál ritka. Összességében egy korrekt árú, átlagos, hétköznapi alapozó.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2019. szeptember 20.

Nyáron rendeltem, akkor még nem voltam tőle hasra esve, de a hűvösebb idő beköszöntével egyre jobban értékelem a rutinomban. Nincs benne parfüm, de isteni finom illata van, az állaga könnyed, szépen felszívódik, nem ragacsos. Jól hidratál, egységesíti, nyugtatja a bőrt. Nem tudom, hogy konkrétan neki, vagy összességében a rutinomnak köszönhető, de mostanában tiszta, pattanásmentes az arcom. Szépek az összetevői, kiadós mennyiség, korrekt az ára, szeretni való kis termék.

Cosrx PHA Moisture Renewal Power Cream

Cosrx PHA Moisture Renewal Power Cream
2019. szeptember 20.

Sajnos harmatos megjelenésű bőrt nem tapasztalok, viszont tényleg baromi jól hidratál! Csak éjszakára használom, mert elég sűrű állagú és nehezen szívódik be, így viszont kevés is elég belőle, kiadós az 50 ml-s tégely. Szeretem az enyhe kókuszos illatát is.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.