GNóri

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz

1 ELADÓ KRÉM

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. május 3.

Maga a szérum nagyon jó, talán a legjobb hyaluronos szérum, amit eddig próbáltam. Viszont továbbra is rettenetesen bosszant, hogy eddig minden (!!) pipettás G&G termékem kupakja szétesett (szétjön a gumi, kijön belőle az üvegcső) kb. amikor a termék mennyiségének felénél tartok. Pedig nem ráncigálom, nem hurcolom őket táskában, a szekrényben állnak...Úgy érzem, én egyelőre befejeztem ezzel a márkával.

Isntree Tw-Real Bifida Eye Cream

Isntree Tw-Real Bifida Eye Cream
2021. május 3.

Ritka még a koreai piacon is a parfümmentes szemkörnyékápoló, így nagyon megörültem, amikor rátaláltam. Sajnos ő sem lett az igazi. Hatalmas mennyiség (szerintem indokolatlan), és igazából nem látom semmi hatását. Merő szilikon az egész, be sem szívódik normálisan órák alatt sem, gondolom így éjszaka a fele a párnámon végzi. Az oké, hogy a ránctalanító hatását nem látom egyből, de semmi egyéb hidratálást vagy bármi pozitívumot sem látok.

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants

The Ordinary Mineral UV Filters SPF30 with Antioxidants
2021. május 3.

Jöttem egy kicsit felpontozni. Első alkalommal én is utáltam, legszívesebben rögtön bevágtam volna a kukába. Nagyon sűrű, kenőcsös állagú, nehezebben kenhető, és tényleg viszonylag sokáig világoslila tőle az arcom. Viszont mikor hazaértem aznap a munkából, láttam a tükörben, hogy egyáltalán nem fénylik-tocsog tőle a bőröm, teljesen friss, matt volt az arcom, úgyhogy rögtön lelkesebb lettem. Az állaga és a színe tényleg negatívum, de a színe smink alatt nem annyira látszik. Úgy érzem, hogy van valami hidratáló hatása is, mert nagyon puha tőle a bőröm. Szerintem határozottan nem rossz fényvédő, főleg a legtöbb populáris gyógyszertári márkához képest.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.