GNóri

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Histoires de Parfums Ambre 114

Histoires de Parfums Ambre 114
2020. július 23.

A sok ámbrás illat közül ő a kedvencem. Más ámbrás illatokhoz képest nem erősen fűszeres, nem szúrós, nem állatias, vagy gyógynövényes/likőrös. Illatjegyei ellenére nem egy nehéz illat, nekem nagyon komfortos, könnyedén édes, puha, melengető, az ámbra mellett a vaníliát érzem ki leginkább. Nincs túlbonyolítva, de mégsem egy egyszerű, bugyutácska parfüm. Egy kedves, aranyos, jól eső illat, amikor valami fűszeresebb, de mégsem olyan erős illatra vágyik az ember.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. július 20.

Magát a terméket nagyon szeretem, mert látom a hatását: gyorsabban gyógyulnak a pattanás utáni foltok, összességében szebb, tisztább a bőrképem. Könnyű állagú, nem ragad, nem szárít, nem ég tőle a bőröm, mint más koreai C-vitaminos szérumoktól. Viszont azt muszáj megemlítenem, hogy 3 pipettás G&G termékem van, és abból kettőnek kevesebb, mint egy hónapnyi használat alatt teljesen szétment a kupakja (kiesett az üveg cső, szétesett a műanyag kupak), erre érdemes lenne odafigyelni, sajnos ez így elég bosszantó.

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy
2020. július 9.

Régóta piszkálta a fantáziámat ez a parfüm, végül hozzájutottam itt egy üveges maradékhoz. Nem egészen ilyen illatra számítottam, citrusosabbnak reméltem (erre gondolom a sárgás-arany design is ráerősített tudat alatt) Nagyon nőies, nagyon rózsás, leheletnyit citrusos. Klasszikus, sikkes, könnyedén elegáns, igazi francia illat. Lenge, virágos nyári ruhához, lobogó hajhoz illő parfüm. Sajnos én nem vagyok ez a típus - de szeretnék az lenni, szóval még barátkozunk.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.