GNóri

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 11.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Laboratorio Olfattivo Nerosa

Laboratorio Olfattivo Nerosa
2019. augusztus 28.

Kicsit vadabb illatot vártam, de így is nagyon szép. Nem szeretem magamon a rózsás illatokat, mert besavanyodnak a bőrömön, de ő végig finom marad. Fűszeres, sáfrányos, enyhén bőrös rózsa, egy idő után inkább balzsamos az összhatás, mintsem bőrös. Kifinomult őszi-téli illat, abszolút hordható és befogadható, nem "Montalés", nem arabos-füstölős, nem fogjuk vele kiirtani magunk körül az embereket. Ha kicsit erősebb lenne benne a bőr, megkapná a max csillagot.

Chanel Les Exclusifs De Chanel 28 La Pausa

Chanel Les Exclusifs De Chanel 28 La Pausa
2019. augusztus 28.

Friss, légies, virágos-zöld illat, összességében nekem kicsit retró érzete van. Sajnos rajtam a bőr nem igazán érezhető, a zöld virágosság pedig nem az én kategóriám. A tartóssága is elég gyenge.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli EDP

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli EDP
2019. augusztus 24.

Isteni finom, puha, kakaós velúrral kezd, ez a fázis el is tart egy darabig, majd jön a leszáradás, ami tönkreteszi számomra az egészet. A rózsa és pacsuli együtt mindig szörnyű, szúrós-savanyú, rideg a bőrömön, itt sincs másképp. Sajnálom, ha csak a velúr maradna, imádnám.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.