goczolodi

Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2019. május 22.

A Clinique Age Defence BB krémet váltottam le erre a termékre, mert attól borzasztóan pattanásos lettem, pedig amúgy tökéletes volt a színe, de nem bírta a bőröm.Ezt a színezett krémet viszont nagyon megkedveltem, mert könnyen eloszlik a bőrömön, szép egységes összképet ad. Púderrel fixálva egész nap kitart, és nem tömíti el a pórusaimat, sőt mióta ezt használom, nem is nagyon voltak pattanásaim. Nekem a színe is idomul a bőrszínemhez, szóval ez most nagy kedvencem.

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 11.

A trnd-től kaptam tesztelésre ezt a terméket.
Nagyon tetszik, sokkal simább, puhább az arcom, mióta használom. Még hidratáló krémet sem kenek fölé, és mégis üde arccal ébredek reggel.
Ami a legfontosabb, hogy mióta használom, egyszer sem jött ki pattanás az arcomon, pedig nagyon hajlamos vagyok rá.
Az árát kicsit soknak tartom, de ha elfogy, lehet, hogy beruházok a következő flakonra.

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém
2016. január 27.
(!)

Kémmánián nyertem tesztelésre, hatalmas köszönet érte!
Soha nem gondoltam volna, hogy egy drágább krém tényleg jobb, de nagyon pozitívan csalódtam.
Száraz a bőröm, és már a szemem körül kezdenek előjönni a kisebb ráncok, ugyanakkor sokszor jelennek meg pattanások, mitesszerek.
Ezt a krémet viszont nagyon jól tolerálja az arcom, felkenés után pihe-puha lesz a bőröm, jól felszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Ahogy a neve is mutatja, nyugtatja, táplálja a bőrt, az illata pedig fantasztikusan finom púderes, de nem zavaró. Tényleg komfortos érzést nyújt, télen abszolút erre van szüksége a bőrömnek.
Szóval nagyon megszerettem ezt a krémet. Sajnos az ára elég borsos, de nem kizárt, hogy fogok még venni magamnak.