godgirl86

Regisztráció dátuma: 2011. március 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pupa Diva's Lashes Maxi Volume Szempillaspirál

Pupa Diva's Lashes Maxi Volume Szempillaspirál
2017. február 1.

Szerintem nem dúsít, se nem hosszabít. Egy hétköznapi szempillaspirál, ami feketére színezi a pillákat, se több, se kvesebb. Én másra számítottam, szerettem volna, ha tényleg dúsít. Pupa Vamp-ot használtam előtte, ami sokkal jobban hozza a 'wow' érzést, ez sajnos nem. Számomra a kefe se megfelelő, túl nagy, így nehezen tudom használni, mindig összekenem a szemhéjam.
Előnye, hogy tényleg nem csomósít, nem pereg le, tartós.
Ha választani kellene a Vamp sokkal jobb választás.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2016. október 26.

Verhetetlen, már 2 éve használom, és a legjobb fésű, amit valaha használtam!
Sűrű, vastagszálú, festett szőke hajam van, ami könnyen gubancolodik és soha nem egyenes. A régi műanyag fésűimnek mindig letörött a vége pár hónap után, és karcolta a fejbőrömet. Ennek nincs ilyen, és nagyon kíméletes.
A természetes szőrű fésűknél mindig úgy éreztem, hogy nem fésülködtem meg rendesen, a sok hajammal már nem bánt el.
Nedves hajon használva pár pillanat alatt sima a hajam, és szárítás után is simább és egyenesebb a hajam. Minden utazás során velem jön! :)

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2016. október 19.

Nagyon alá kell hidratálni, mert már kicsi szárazságot is kiemel, és foltos lesz. Önmagában matt a finishe, nálam 3-4 óra múlva átfényesedik, de púderrel könnyen korrigálható, eddig Pupa like a doll púderrel és Mac studio fixxel használtam együtt, mindkettővel jól működött. Fedése elég erős, szerencsére nem túl sűrű (azokkal mindig meggyűlik a bajom), az állaga közepesen sűrű szerintem, amit könnyű ecsettel vagy blenderrel felvinni. Plusz pont, hogy parfümmentes.
Összeségében ár/ érték arányban jó, hűségkártyával pár hete csak 3500 Ft volt. A maga kategóriájában szerintem kimagasló, veri a még a drágább drogériás alapozókat is (de azért nem hightech.)