Gogo89

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Remington Protect Hajszárító

Remington Protect Hajszárító
2016. július 4.

Amikor a régi hajszírítóm kilehelte lelkét rá esett a választásom. Meg vagyok elégedve vele, gyorsans szárít, sokkal szebb tőle a hajam mint a régi hajszírítómtól volt, nem érzem azt hogy kiszárítaná.Az egyetlen negatívum számomra hogy a legerősebb fokozat nekem hosszú hajjal már túl erős és olyan mintha egy szélturbinával szárítanék hajat és teljesen összekócolja, kuszálja a hajam és csak nehezen tudom kifésülni. De a gyengébb fokozat még mindig teljesen jól szárít így azzal teljesen jól használható.

Salvador Dalí Laguna EDT

Salvador Dalí Laguna EDT
2015. október 15.

Nagyon szeretem az illatát, kifinomult, különleges és tartós. Anyukám világ életében ezt használta, kiskoromban olykor csentem belőle. Most már nem fújnám magamra de csak mert annyira anyukámmal azonosítom.

Vivienne Westwood Boudoir

Vivienne Westwood Boudoir
2015. október 15.

Hú na ez csalódás volt, imádom magát a márkát ezért kiváncsi voltam a parfümre, mintát rendeltem belőle. Nekem ez egyértelműen olcsó húsvéti kölni szag. Ami oké ha valaki erre gerjed, csak akkor veszek 100 milit egy ezresért a sarki közértben tavasszal. Két csillagot azért kap mert borzasztó de legalább tartós is.