gogtina

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kylie Cosmetics The Wet Set

Kylie Cosmetics The Wet Set
2019. június 15.

Régi nagy álmom mióta megjelent, és a párom meglepett vele szülinapomra. Rendkívül tartós, a forró, izzadós napokat is simán kibírja! A legsötétebb árnyalat (Get A Way) nekem kicsit túl sötét, szemhéjra viszont tökéletes, főleg nyáron. Ár-érték arányban igazából nem olyan rossz, mivel kapsz egy egyedi formulát, egy hatalmas tükröt és annyi highlightert, amit egy egész életbe telik elhasználni! ☺️

Alaya Himalájai Sós Kecsketej Szappan

Alaya Himalájai Sós Kecsketej Szappan
2017. június 29.

Este használom arclemosásra, az elején nem szárította egyáltalán a bőrömet lemosás után húzódott kicsit, most tovább húzódik, de ez egy szappannál természetes. Egy könnyű hidratálót teszek a bőrömre utána és már is helyén vannak a dolgok. A bőröm hiányolja, ha nem használom, már egy nap után is megjelennek a kis miteszerek. Nagyon szeretem, sokat javított a bőröm állapotán!

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2017. június 28.

Tökéletes sminkalap, egy gyenge alapozóból is jó fedésű, egész nap fent maradósat csinál! :) Egy borsónyit elég használni, kissé bemasszírozni, majd amikor ragacsos kezd lenni felvinni az alapozót. Úgy tapasztaltam, hogy szivaccsal vagy inkább kézzel lesz a legjobb a végeredmény. Egy tesiórás meleg nap végén sem mozdul el az alapozó az arcomon.