GoldenJasmine

Regisztráció dátuma: 2020. július 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. július 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Naturpolc Afrikai Fekete Szappan

Naturpolc Afrikai Fekete Szappan
2021. július 10.

Ez az első fekete szappan, amit kipróbáltam. Használat előtt furcsa ragacsos tapintású. A teljesen natúr összetevők miatt azt hittem, nem fog habzani, de tévedtem. Ez egy nagyon kellemesen, krémesen habzó szappan, a bőrt nem szárítja. Arctisztításra is használom. Napi szintű használat mellett gyorsan olvad. 4 csillagot csak azért kap, mert szerintem a nagy "hype" ellenére nem tud többet, mint bármelyik más kézműves natúr szappan, amikből rengeteg a választék, és találni olyat is bőven, ami ugyanezeket tudja, csak nem büdös.

Alterra Levendula Növényi Szappan

Alterra Levendula Növényi Szappan
2021. július 10.

A verbénás verziójával pozitív tapasztalatom volt, ezért vettem meg ezt is, hátha jó lesz, de sajnos csalódtam. Nekem sem kézmosásra, sem fürdésre nem vált be, mert nagyon szárítja a bőrömet, húzódik tőle. Másoknak pozitívum lehet, hogy nehezen olvad, emiatt sokáig elég, én viszont alig várom, hogy elfogyjon.

N.A.E. Bellezza Bio Univerzális Krém

N.A.E. Bellezza Bio Univerzális Krém
2021. április 29.

Régóta szemeztem vele, aztán egyszer végülis megvettem - ezt nem is bántam meg. Jók az összetevői, kellemes az illata, és arcra is bátran merem használni, illetve ajánlani is. Ezt még biztosan újraveszem.