goldgirl

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder

Trend It Up N°1 Szemhéjpúder
2019. december 23.

Kedvenc szemhéjpúderem 063-as árnyalatban, amit sikeresen szét is törtem egy sietős reggelen. Ujjbeggyel viszem fel, csodás, hogy önmagában is használható, de matt színek fölé felapplikálva is különleges hatást lehet elérni vele. Rival-os szemhéjalappal elég tartósnak bizonyul.

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)

Soliteint Hajrögzítő Gél (Ultra Erős)
2019. december 23.

Első próbálkozás (CGM-ben): felül hullámos, alul göndör hajamat szépen bekunkorította. Bőven vizes hajba nyomkodtam bele, egyszerre csak kisebb részekbe, amiket külön-külön "cruncholtam". Majd a végén az egészet újra jól cruncholtam, fejjel lefelé diffúzorral legalacsonyabb fokozaton megszárítottam. Estére ananászba kötöttem, és reggel indulás előtt kicruncholtam belőle a keményedést. Szuperül működik, nagyon olcsó, szerintem sokáig elég is lesz. Ha nincs kéznél kész lenmagzselé ez szuperül helyettesíti :)

As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner

As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner
2019. december 13.

Igaz még csak egy hajmosáson vagyok túl, de már el tudom mondani, hogy szuper kis cucc ez. Sosem gondoltam volna, hogy én valaha balzsammal fogok hajat mosni, de annyira dicsérték külföldi blogokon, hogy beszereztem és tényleg fantasztikus. A leave in kondicionálóval használtam, igazán csak így tudom értékelni: együtt tiszta, sima, pihe, puha hajat kaptam. A szárítás kicsit sokáig tartott, de szépen hullámokba, néhol csigákba rendeződtek a tincseim.