goldgirl

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2021. január 15.

Alapozó helyett kerestem, színezett hidratálót, bb, cc krémet gyógyszertári márkák körében. nem kifejezetten ezt kerestem, de kértem mintát és csak ez volt. 2 árnyalatban létezik, a világosnál is megrettentem, hogy mennyire sötét/sárgás....nyilván kipróbáltam és láss csodát teljesen összepasszolt az én fehér/rózsaszínes árnyalatú iszonyat világos bőrömmel is, ami kész csoda. Fedése nem sok, de nem is ezt kerestem, tudok alá fényvédőzni, illetve rá sminkelni. Nap végére kopik, átfénylik, de nem alapozóról beszélünk, így engem nem zavar. Végül megvettem a teljes kiszerelést.

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+

Uriage Bariésun 100 Extra Erős Fényvédő Fluid SPF50+
2021. január 15.

Összességében elégedett vagyok vele, de mégsem 100%-ban, hiszen pont amiatt vettem, hogy írták, hogy matt, lehet rá sminkelni stb.....Hát sminkelni tudok rá, de ez minden csak nem matt, sőt....kifejezetten olajos, könnyen kenhető, de utána 2 kiló púderrel is átfénylik. Előnye, hogy tuti nem szárad ki az arcod a nap végére, de csak annak ajánlom, aki száraz bőrű és szereti az erősen dewy look hatást. A highlightert el lehet felejteni mellette :D

Some By Mi True Cica Mineral 100 Calming Sunscreen SPF50+ / PA++++

Some By Mi True Cica Mineral 100 Calming Sunscreen SPF50+ / PA++++
2020. december 1.

Életem első fizikai fényvédője, nem tudtam mit várjak tőle. Az állaga nagyon tetszett, ezért megörültem a használatakor. Egy irodai munkanapon nem lett volna értelme tesztelni és utána véleményt írni, ámde egy teljes napon, a strandon, többszöri újrakenés után bizony este hazaérve konstatáltam, hogy piros a homlokom és az orrom teteje, amin teljesen ledöbbentem. Már régi motorosnak érzem magam a fényvédőzést illetően, ezért tudom, hogy nem én szúrtam el valamit, kémiai fényvédővel még soha nem "sikerült" leégnem pl strandon a tűző napon. Azóta használni sem mertem, mivel akkor ezek szerint ennyire megbízható. Hozzáteszem ebayről van, bár már korábban is rendeltem onnan kozmetikumokat, egyikkel sem volt baj.eredetinek tűnik, megbízható sellertől rendeltem :(