goldgirl

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Hylamide Glow Radiance Booster

Hylamide Glow Radiance Booster

UPDATE (2022.05.17):
Amikor értesültem róla, hogy megszűnik a gyártása gyorsan lecsaptam még 2 üvegcsére a Deciem oldalán...Még mindig fantasztikusnak tartom. Mióta először használtam és még nem volt nagy tapasztalatom az arc önbarnítózása terén még nem gondoltam, hogy ez lesz nekem a holy grail, de így pár év után rájöttem, hogy ez kell nekem, erre tessék beszüntetik. TILTAKOZOM!!! :D Ahogyan én használom és nem lesz mustársárga a fejem tőle: borsónyi TO hidratálóba cseppentek szigorúan 3 cseppet és kb 3 nap alatt építem fel a színt, majd később színfenntartás érdekében megismétlem ezt esténként.
Nekem hasonló, és sokkal olcsóbb árkategóriában a DAX SUN önbarnító cseppje váltbe, elhasználtam, szerettem, de a Hylamide marad az igazi.

UPDATE (2018.08.28):
Maradt a szerelem, a második üvegcsét gyűröm éppen és valóban bejött az Ordinary hidratálójával való keverés. Kizárólag este használom, és kb a 3. reggelre lehet észrevenni a változást, utána már csak szintentartás végett használom 1-2 naponta, amikor eszembe jut. Szerintem hamar kopik, aminek annyi az előnye, hogy nem tudod túlbarnítani magadat vagy ha sikerült, akkor hamar javítható azzal, hogy nem használod 1-2 este. A kopás pedig abszolút egyenletes. Ennek a terméknek (is) köszönhetően végignyomtam a nyarat és talán az ősz elejét is alapozózás nélkül.

UPDATE(2017.08.15):
Az első alkalommal leírt tapasztalatokat továbbra is tartom, de azóta még ezekkel a "hiányosságokkal" együtt is nagyon megszerettem ezt a kis terméket. Miután elkezdtem fél borsószem (The Ordinary) hidratálóval használni sokkal szebb a végeredmény és nem csak az arcbőröm színén javít. Észrevettem, hogy pattanásom is kevesebb, szinte gyógyít. Egyszerűen szép összképet varázsol, smink nélkül is simán elvoltam vele egész nyáron. Az ára valóban húzós, de szinte minden nap 1x használva még mindig háromnegyedéig van az üvegcse. Egész évre bevetem!!!
_____________________
Kétes érzések kerülgetnek vele kapcsolatban. Mindenféleképpen adni akartam neki egy esélyt, mivel az arcom árnyalatokkal világosabb a testem többi részéhez képest.

Tapasztalatok:
1. Nappalra el sem tudnám képzelni, mivel nekem hagy egy olajos, fénylő réteget hagy az arcomon, kizárt, hogy én erre sminkeljek.
2. Az előzőből kifolyólag esténként használom, már 2. alkalom után látszódott az eredmény, ha 3. este is felkenem, már van egy kicsit (számomra) sárgás beütése.
3. A kopásról pedig annyit, hogy talán én érthettem félre valamit, de nekem elég gyorsan elkezdett lekopni, minden arctisztítás után a micellás vattakorong csupa sárga lett, szinte le tudtam törölni magamról a színt, ellenben azzal az ígérettel, hogy a szín a bőr belsejében "készül". Fogmosás után konkrétan körben lemarta a színt az államról a fogkrém. Így elképzelni sem tudom, hogy egy hámlasztást hogy bírna ki.
4. Az szintén nem igaz, hogy teljesen szagtalan. Felkenéskor van egy enyhe uborka illat, ami azonban nem zavaró.
5. A fentiek ellenére mégis úgy gondolom, hogy hasznos kis anyag, mindenképpen használni fogom, mert valamire akkor is szükségem van, ami kiegyenlíti az arcom és testem közötti színkülönbséget, illetve újabban krémbe keverve oszlatom el, így talán egyenletesebb és nem is olyan drasztikus a változás.

Ezt a véleményt úgy írtam, hogy még soha életemben nem használtam önbarnítót az arcomra, így ezzel kapcsolatban nincs összehasonlítási alapom, valószínű lehet, hogy a többi piacon lévő opció "rosszabb" lenne.

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up

Alverde Color & Care Mix Your Make-Up
2022. május 27.

Nekem a sötétítő van meg és vált be nagyon, ennek örömére látom már nem lehet kapni, szuper :D Pici tubus, de nagyon sokáig elég, hisz csak egy pöttöm adagot használok belőle, igaz minden nap. Így valóban előfordulhat, hogy mire a tubus végére érsz kivonják a forgalomból... Ugyanitt keresek bevált alapozósötétítőt.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2022. május 27.

Az utóbbi idők legtovább használt alapozója nálam, jelenleg nem is keresek mást. Eddig mindig az volt, hogy épp elkezdtem használni egy típust, de már tudtam, hogy másik kell, mert nem jó vele valami. Egy darabig most ennél maradok, mivel : problémás, zsírosodó bőröm van, amit nem piszkál. Könnyen kenhető, nem túl vaskos, mégis fed, problémás helyeken rétegzem, de nem lesz cakey hatása. Fényvédőimmel is jól működik. A 2N árnyalatot kombinálom Alverdés alapozósötétítővel, attól függően, milyen évszak van, illetve barnítózok-e stb.