Gollum

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2022. február 12.

Volt már ilyen fogkefém a múltban, egy idő után lecseréltem másra. A mostani fogorvosom ajánlására vettem meg úra, pont a tegnap.
Kicsi fejű, puha sörtés fogkefe. Mintha olvastam volna valahol, hogy úgy kell fogni a nyelét, mint egy tollat. Kipróbáltam és talán ennek a módszernek az az előnye, hogy nem lehet hozzányomni annyira a fogakhoz és az ínyhez így nem is lehet vele aggresszíven fogat mosni. Akárhogy is van, ez egy nagyon kényelmes fogkefe. Szerintem az ára sem rettenetes, ha jól emlékszem, akkor az elektromos fogkefékhez a csere fejek többe kerülnek. Ez fogkefe pedig simán lekörözi az átlagos, bolti keféket. Kicsit nehézkes a beszerzése, jó lenne, ha kapható lenne a boltokban is. Remélem, hogy bambusz vagy újrahasznosítható nyéllel is fogják gyártani egyszer.

Még csak annyit tennék hozzá, hogy olvasgattam a hozzászólásokat és láttam, hogy van aki az elektromos fogkefére esküszik. Szerintem erről még a fogorvosok sem vélekednek egyformán. Az előző fogorvosom azt ajánlotta, használjak elektromos kefét, mert jobban tisztít és valóban, én is azt tapasztaltam, hogy simábbak a fogaim tőle. A mostani viszont azt mondta, hogy ne használjak elektromos kefét mert annak a körkörös mozgása feltolja a lepedéket az íny alá és az ínyt is felnyomja. Neki is igazat kellett adnom, mert valahányszor nagyobb szünetek után elektromos kefét használtam (felváltva használtam a sima kefékkel), mindíg nagyon vérzett és fájt a fogínyem. Idővel ez elmúlt de az első néhâny alkalom mindíg kínszenvedés volt.
Láttam, hogy vannak hosszúkás fejű elektromos kefék is, azok gondolom nem forognak, de olyanom nem volt.

100% Pure Gránátalma Olajos, Anti-Aging Hatású Krémes Ajakrúzs

100% Pure Gránátalma Olajos, Anti-Aging Hatású Krémes Ajakrúzs
2022. február 12.

Drága, de kellemes használni. Nekem két rúzsom is volt a márkától, ez és a matt verzió. Nagyon sok árnyalatban kapható és ami külön plusz pont az az, hogy van egy bejegyzés a blogjukon mindenik árnyalatról, azt is bemutatják, hogy hideg, meleg vagy semleges színnel van-e dolgunk. Aki ennek alapján szeret rúzst venni, annak nagy segítség. Én a leírás alapján választottam ki a rúzsokat és mindkét színnel elégedett voltam. Az egyetlen negatívum az ára lehet.

100% Pure Gyümölcspigmentekkel Színezett Arcpirosító

100% Pure Gyümölcspigmentekkel Színezett Arcpirosító
2022. február 12.

Az első arcpírom volt, Chiffon színben vettem meg, szerettem. Igaz, nagyon diszkrét, de amiatt jól építhető, természetes hatású, sok színben kapható. Nagyon drága, de kiadós mennyiség, talán kicsit túl nagy is. Én szemhéjra is felvittem és nagyon szépen mutatott. 4 csillag, mert szerintem lehetetlen elhasználni lejárat előtt.