gomoripetra

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rituals The Ritual of Jing Kondícionáló

Rituals The Ritual of Jing Kondícionáló
2022. július 2.

Nagyon szeretem a márkát, illetve ennek a termékcsaládnak az illatát főként. Gondoltam kipróbálom ebből a szériából a sampont és a balzsamját, jól döntöttem. Egészséges és szép összképet adott végeredményben a hajamnak, az illata pedig a következő hajmosásig elkísért intenzíven. Lehet, hogy az ára kicsit magasabb egy drogériás hajápolási pároshoz képest, de a minőséget hozza magával. Ajánlom! Kiadós is, elég volt sokáig.

Rituals The Ritual of Jing Sampon

Rituals The Ritual of Jing Sampon

Gigi Cosmetic Laboratories Nutri Peptide Kiegyensúlyozó Hidratáló Krém

Gigi Cosmetic Laboratories Nutri Peptide Kiegyensúlyozó Hidratáló Krém
2022. július 2.

Pár darab kis termékmintát kaptam belőle, így nagy konzekvenciákat nem tudok levonni a termék hatásáról, hiszen néhány alkalommal használtam csak, hosszabb távon nem. Maga a krém textúrája szuper, tartalmas krém, de engem nem győzött meg. Nem éreztem volna, hogy kombinált bőrömre megoldást nyújtott volna hidratáció szempontjából.