gomoripetra

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk

Balea Avocado & Honig Fátyolmaszk
2019. július 22.

Szemeztem vele a DM-ben, így jött velem kettő. Nagyon csábító volt a mézkivonat miatt, de nem is ért csalódás. Isteni méz illata van! Rendesen tocsogott is a cuccban, illetve a szövetmaszk kialakítása is zseniális - ilyen jól illeszkedő maszkkal még nem találkoztam. Kellemesen hűsített a maszk, jó érzés volt viselni, ellazított a 20 perc alatt. Valóban maradt egyfajta ragacsos érzés a bőrön, de ez nem ért meglepetésként. Szuper kis maszk, szerintem a Balea egyik legjobban sikerült fátyolmaszkjáról beszélhetünk. Ár-érték arányban kifogástalan.

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2019. július 8.

Nagyon szuper illata van! Én nem vagyok nagyon izzadós fajta, így meg voltam vele elégedve. Ezzel szemben a komfortérzetem nem volt teljes, számomra nem nyújtotta azt, amit egy jól megszokott és bevált Rexona. Ettől függetlenül jó termék, bár nem fogom újra vásárolni.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2019. július 8.

Szuper tusfürdőnek ígérkezik az elején. Remek állag, jól habzik és sokáig megmarad az illata a bőrön. Egyfajta élményt, felfrissülést hoz magával fürdés közben és puha lesz a bőr. Átmenetileg. Később jön a rémálom: a száraz bőr, ami viszket ám rendesen. Az összetevőket látván nem is csodálkozom rajta. Egyszer ezt is kipróbáltam alapon elment, de soha nem veszem majd újra.