gomoripetra

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Bella Ciao Krémszappan

Balea Bella Ciao Krémszappan
2020. szeptember 12.

Nagyon szeretem a DM saját márkás folyékony szappanjait, mindig azt veszek itthonra. Nem volt rossz illata, elhasználtuk, de nem volt a kedvencem, illetve nem volt a legjobb, amit eddig elhasználtunk. Ettől függetlenül tette a dolgát, bár az állaga sem volt számomra a legmegfelelőbb. Nem habzott jól.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2020. május 12.

Hol is kezdjem... Maga a termék nagyon jól kigondolt, segítség lehet a hétköznapokban. Ár-érték arányban már nem gondolom annyira szuper kis terméknek. Én előszőr és utoljára az időszakos kupon napok alkalmával vásároltam meg féláron, dark brown árnyalatban, amikor piacra dobták. Hosszú évek óta festve van rendszeresen a szemöldököm. Két időpont közt szerettem volna a festés intenzivitását megtartani. Egy darabig bírja a termék, de mire lassan a végét járja és kevés van benne, a bőrön már zöldre oxidálódik, ami hatalmas hibája a terméknek. Talán az egyetlen is, azon kívűl, hogy 2-3 napot ha bír, utána le is kopik. Az ecset kialakítása rendben van egyébként, ha adott, szép szemöldök tulajdonosa az illető. Az előírt időtartam után a termék a szemöldök szálait sem tépi le, ami nem hátrány. Kézügyességet mindenféleképpen igényel, főleg hiányos szemöldök esetén. Mára már kozmetikusként én azt ajánlom, hogy inkább szakember által válasszunk tartós szemöldökfestést. Nem igényel felesleges procedúrát, mint az ezzel való játék. Cserébe valóban tartós, 3-4 hetes eredményt kapunk.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2020. május 12.

Egy időben nagyon népszerű volt ez a szempillaspirál, így mindenféleképpen szerettem volna én is kipróbálni, hogy valóban mit is tud nyújtani a számomra. Őszintén szólva, egy szempillaspirálhoz képest én személy szerint sokalltam az árát. Kivártam az időszakos kupon napokat, amikor féláron betudtam szerezni, bár még így is szívtam a fogam. Igaz, hosszú évek óta megvan a már jól bevált szempillaspirálom, amit rendszeresen újra vásárolok, de mindig hajt a kíváncsiság, hogy kísérletezzek velük. Nos, ár-érték arányban számomra pénzkidobás volt a termék. Az újonnan bontott termék is gyanúsan sűrű volt a jól megszokott állagtól, amit várunk egy normál szempillaspiráltól, szóval nem ért meglepetés, mire levontam a végső konzekvenciát. Magát a szempilla hosszát szépen íveli, azzal nem volt problémám, viszont az első vonásnál/felkenésnél csomósak és póklábszerűek voltak a pilláim. Ha már többször át szerettem volna menni rajtuk, nevetségesre sikeredett az összhatás. Emellett tipikusan az a potyogós fajta, ami elkenődik az adott nap folyamán, az idő teltével. Egy-két alkalommal megpróbáltam neki futni még egyszer, de kidobós lett. Nekem hatalmas csalódás volt.