googles

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Pure & Soft Kézkrém

Balea Pure & Soft Kézkrém
2019. március 19.

Megvettem es probalom megszeretni, de azert el nem ajultam tole eddig. A csodalatos olivavirag illat enyhe tulzas, nem tul jo az illata. Apolo hatasa is total atlagos. Csoda eseten mindenkeppen frissitek

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP
2019. március 19.

Update: valtoztam, kozben megszerettem ezt az illatot. Egesz finom. Es az avont is visszavonom. 😁

Elviselhető illat, bár nagyon édes és nekem nagyom szimpla. Egyszerű avon illatnak gondolnám, ha nem tudnám, hogy egy méregdrága Occitane cuccról van szó. Az illatkompozíció maga sem nyűgöz le, semmi újdonság benne, semmi meglepő vagy karakteres, nekem ez olyan egyszerű édes illat. Akinek tetszik, elnézést, ez nyilván ízlés kérdése, engem sem zavar (mint például az Angel vagy más illatok, amiket elviselni sem tudok), csak ez nekem baromira túlárazott és semennyire sem fog meg sajnos.

Narciso Rodriguez Narciso EDP

Narciso Rodriguez Narciso EDP
2019. március 18.

Update:
Hosszu ideig kerulgettem ezt az illatot, megvettem vegul es aztan valahogy sose volt hozza hangulatom, nem tetszett magamon. Tul erosnek es valahogy zavaronak ereztem. Tovabb is adtam vegul. ☹

Isteni finom es kulonleges illat. Az EDP-t kostoltam eloszor es nagyon tetszett, hogy nem tudtam konnyen megjegyezni, olyan rejtelyes volt nekem. Mentem tobbszor is probalgatni, szagolgatni, probaltam kiigazodni rajta. Az EDT-t is probaltam, az is nagyon finom es talan kevesbe buja, nem annyira fas, hanem a viragos fele hajlik. Meg igy is tavol a szokasos feher viragos illatoktol. Most el vagyok latva parfumokkel, de vagyom erre az illatra!

Ui: megvettem! :) :) :)

2 ÖSSZETEVŐ