GossipGirl

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alverde 2in1 Rouge & Lippenbalsam

Alverde 2in1 Rouge & Lippenbalsam
2014. május 15.

Light Apricot színben vettem meg, elsősorban pirosító céljából, de aztán végül is ajakbalzsamként használom. Igaz, nem hidratál, de nem is szárít, a színe miatt használom, olyan természetes rózsaszín, nagyon tetszik. :) Az ára is megfelelő, még olcsó is szerintem, főleg, hogy natúr kozmetikum.

Rejuvenál Arcpakolás, Arcradír

Rejuvenál Arcpakolás, Arcradír
2014. május 15.

A szagát ki nem állhatom, de ezzel párhuzamosan eszméletlen jó! Kb. 5 percig szoktam az arcomon hagyni, ezután lemosom és nagyon szép tiszta lesz az arcom, a pórusaim is kitisztulnak. Az igaz, hogy nagyon durván szárít, az ilyen helyekre még csak véletlenül se teszek. Az áráról nem tudok sokat mondani, ezt a tubust is kaptam, de ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy hol lehet pontosan venni, azt megköszönném!:)

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)
2013. június 29.

'Fracas' (571) árnyalatban van meg. Az árát szerintem nem kell megmondanom, természetesen elég húzós... A lakk gyönyörű mélyrózsaszín színű, egy rétegben is elég lenne felkenni, de kettővel az igazi. Két, három napig bírta kopás nélkül (fedőlakkot sosem használok), de nekem ennyi idő pont elég, úgyis mindig hamar megunom a lakkokat. De viszont, a legmeglepőbb számomra, az maga az állaga. Imádom felkenni, annyira jól terül és az se baj, ha vékony az ecsete, olyan jól lehet vele dolgozni, hozzá pedig eszméletlen gyorsan szárad meg a lakk. Kedvenc lakkom lett. :)

6 ÖSSZETEVŐ

Sulfuric Acid EWG Kockázat: EWG Adat: nagyon sok