gothmarypoppins

Regisztráció dátuma: 2012. december 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. március 28.

Ráncosabbnak tűnik az arcom, amikor használom, valahogy összegyűrődik a pofimon. :( Szuper a fedése, gyönyörű egyenletessé teszi a bőrSZÍNT, de a textúra minden apró hiányosságát felerősíti. Gyors megoldásnak biztos nem jó, lehet primerrel és valami szuper selymes púderrel jobban működne, még próbálkozom vele párszor. A legvilágosabb (010) árnyalatát is kicsit túl sötétnek érzem a tavaszi bőrömhöz.

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2019. március 28.

Nekem elég sok körömlakkot "ledob" a körmöm, ez egy hétig tartós volt. A véleményeket visszaolvasva úgy látom, árnyalattól függ a minősége, nekem a 220 Café au Lait (egy kellemes, barnás-rózsaszín natúr árnyalat) van meg, alap és fedőlakk nélkül, két vékony rétegben használtam. Száradási ideje lassú. A tartóssága tényleg szuper, mosogatást és hajmosásokat is simán kibírt, szerintem megéri kivárni, de minimum egy filmnyi idő kell a koppanósra száradásig.

Balea Lucky Moments Testápoló Vanília Illattal

Balea Lucky Moments Testápoló Vanília Illattal
2019. március 28.

Többen is írták előttem, hogy milyen nehezen eldolgozható, ez a fő bajom vele, kinek van kedve tökölni ezzel is. :D H épp rászánom magam, akkor egész rendesen hidratál, elhasználgatom, mert finom az illata, de nem ajánlanám senkinek!

4 ÖSSZETEVŐ

Myrocarpus Fastigiatus Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen