gpetraam

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2018. október 31.

Ajandekba kaptam, kb ket hete hasznaltam eloszor. Hasznalat utan neztem meg itt az ertekeleseket, amik eleg vegyesek. Elso hasznalat utan csak fura volt, az a “huzo” erzes, amit az olcso szappanok utan szoktam erezni. Hasznaltam tovabb, es elkezdtek pattanasok megjelenni az amugy tiszta arcomon. Meg akkor se volt ilyen csunya, amikor menstrualtam.. lealltam a hasznalataval, visszatertem a regi lemosomhoz, viszont az arcom teljesen kiszaritotta,amitol megzsirosabb lett, es a pattanasok azota is az arcomon viritanak.:( nem ajanlom senkinek.

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette

Lovely Peach Desire Eye Shadow Palette
2018. szeptember 20.

Ilyesmi színösszeállítást kerestem nagyon régóta, a Revolution Re-loaded palettáját néztem ki, de nem voltak túl meggyőzőek a vélemények.
Tegnap meg is vettem, már amikor csak a kezemre kentem a hozzávaló ecsettel, meglepődtem, hogy milyen pigmentált. Fantasztikus színek vannak benne, a csillógos is rendesen csillog, nem porzik, könnyű összedolgozni. Mindenképpen újraveszem, ha elfogy. :))

Essence Make Me Glow Folyékony Bronzosító

Essence Make Me Glow Folyékony Bronzosító
2018. szeptember 19.

Egyetértek kocsissbrigivel, ez tényeg nem bronzosító, én mondjuk nem is annak vettem szerencsére. Nagyon szépen csillog, viszonylag tartós, és nagyon gyorsan szárad, szóval gyorsan kell eldolgozni. Nem emlékszem már, hogy mennyi volt pontosan, de nem hiszem, hogy 1500-nál többet fizettem érte.