graceintrouble

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sunday Riley Ceramic Slip

Sunday Riley Ceramic Slip
2014. október 25.

Szerintem azzal sokat elmondok róla, hogy már a 3. dobozzal kenek magamra (még rímelt is:)). Bevallom, a megszállottja lettem: imádom az illatát, az állagát, a tisztító hatását, és a selymes, pihe-puha bőrt, amit hátrahagy. Egy nagyon picit azért húzódik a bőröm, miután lemosom, valószínűleg az iszap miatt. Reggel alig várom, hogy letakarítson mindenféle, este felgyülemlett csúnyaságot, de korai kótyagosság ellen, koffein helyettesítőnek is megteszi :)

update: Bár alapvetően nem habzó lemosó, mégis tudom ajánlani Clarisonic-hoz, mert van egy enyhén habzó állaga (lemosáskor), ami pont ideális ahhoz, hogy ne marja szét a gép keféje a bőrünket, de ne is váljon a fejünk egy habos fürdőkáddá. Elég 3 pumpa ;) Én már csak ezt használom Clarisonic-hoz, nem is tudok mást elképzelni.

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2014. szeptember 1.

Na akkor véleményezném én, ha már volt lehetőségem kipróbálni. :)

Jelezném, hogy egy kicsit elfogult vagyok a márkával szemben, mivel eddig bármit próbáltam tőlük, nem okozott csalódást. Ez egyedül a pénztárcámnak nem tetszik. :(

Szóval ez egy varázslatos kis "jószág", a reggeli arctisztítás elengedhetetlen kelléke. Nagyon friss, ellenben nyugtató illata van, már ha ez lehetséges így 2 in 1. Úgy voltam vele, hogy egy ilyen méregdrága cuccot nem fogok minden nap a fejemre fújni, csak amikor kicsit ki akarok lépni a nyár-van-szakad-rólam-a-víz-így-folyik-rólam-a-vakolat körforgásból.

Ehelyett azt vettem észre, hogy egyre gyakrabban nyúlok érte reggelente, és már megint nem tudom megállni, hogy szérumozás előtt ne spricceljek párat az arcomra. Bűnbe estem. Használok más termálvizes permetet is (pl. LRP) és növényi olajosat (Beauty Elixir), de egyiknél sem érzem azt a hidratálást, amit ennél. Nem azt mondom, hogy azok rosszak, csak hogy ez jobb. :)

Ja! Ráadásul fel lettem világosítva az egyik Omoroviczás kozmetikus által, hogy milyen trükkös ez a termék: bőrradírra vagy maszkra fújva a permet újraaktiválja a hatóanyagokat, és azok még alaposabb felszívódását teszi lehetővé, ha újra beledolgozzuk a bőrünkbe. Egyébként az lenne az ideális, ha minden arckezelési lépés előtt (kivéve a tisztítás) kerülne permet az arcra, pont az előbbi ok miatt. Már javasoltam az ipari mennyiséget belőle, remélem, hogy eleget tesznek a kérésnek. Bár azt földi ember nem fogja tudni megfizetni. :)

Nehogy csak jót mondjak róla: utazáshoz/"bedobom a táskámba és megyek" szituációhoz egyáltalán NEM alkalmas. Üveges kiszerelés, ergo nehéz és törékeny. Erre való a travel size, de azt ha jól tudom, önállóan nem lehet kapni.

Hogy érdemes-e ennyit kifizetni egy "illatos termálvízért"? Nem biztos. Hogy van-e alapja a nagy népszerűségnek külföldön? Tapasztalatom szerint igen. Mindent egybevéve: luxus arcpermet, ami nélkülözhető mindaddig, míg ki nem próbálja az ember.

Clarins Baume Lévres Réparateur

Clarins Baume Lévres Réparateur
2014. július 30.

Egy kis mese: több, mint fél éve kezdtem el rendszeresen tartós rúzst használni, amivel eleinte nem is volt gond, de pár nap alatt olyan szinten kiszáradt a szám, hogy ezen tonnányi Labello és társai sem segítettek. Kis naiv, ugye... Végső elkeseredésemben szabadultam be egy Douglasbe, ahol egy cuki Clarins-es lány "vágta hozzám" ezt a csodát. Ha jól emlékszem, 2 nap alatt, napi kétszeri felvitel után az ajkaim újra a régi fényükben tündököltek! Szóval azóta van meg az az egy tubusom, kb. 6 hónap után most kezdem érezni, hogy fogyik belőle, pedig minden este bekenem vele a számat. Persze már betáraztam belőle még egyel, mert paranoiás vagyok.... :)

1 ÖSSZETEVŐ