gre05

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam

Isana Aloe Vera Kéz- és Körömápoló Balzsam
2020. július 6.

Nagyon szeretem, főleg télen és ősszel használok kézkrémeket, amikor már nagyon kiszáradt a kezem. Sajnos hajlamos vagyok elhanyagolni, de ez a krém pár használat után teljesen megpuhítja a bőrt. Nem hagy ragacsos érzetet használat után és nagyon könnyen beszívódik, ezért akár munka közben is tudom használni. A körmöket és a körömágyat is nagyon szépen ápolja, nekem alatta beszokott szakadni a bőr, ezeket is szépen helyrehozza. Az illata is kellemes, natúr.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2020. július 6.

Nekem nagyon bevált arctisztításra heti pár alkalommal, nagyon tetszik hogy nincs benne alkohol és szinte mindenmentes, az ára is nagyon jó, nem hagy ragacsos érzetet maga után, mint a másik baleás arctonik. Mindig van itthon, újravevős.

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2020. június 8.

Pár hete kezdtem használni korpás és zsíros fejbőrre heti 2x. Eddig úgy veszem észre, hogy a korpásodásra egyértelműen hatással van, kezd rendbe jönni a fejbőröm, nagyobb darabokban szakad fel a korpa, de legalább új nem keletkezik helyette. A zsírosodásra nincs hatással eddig. Az illata az elején nagyon furcsa volt, de aztán megszoktam és már nem is zavar. Örülök, hogy találtam végre egy sampont, amely nem tartalmaz ártalmas anyagokat és remélhetőleg megoldja a korpásodással járó problémáimat is. Nagyon könnyen habzik, ha eléggé nedves a fejbőr, és nagyon jó árban is van.