Greeka

Regisztráció dátuma: 2019. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam

Pupa Jelly Glow Ajakbalzsam
2024. április 16.

Rúzsozni utáló nőtársaim, ezzel a termékkel érdemes egy próbát tenni. Nagyon meglepődtem, amikor felkentem mármint pozitív értelemben. Egy rétegben éppen csak színt ad és egy kis fényt több rétegben pedig egész jó kis fedést. Nagyon finom balzsamos az állaga. Nekem szépen ápol, nem szárít (de ez ugyebár alkati kérdés is). Gyönyörű színekben kapható szóval lehet válogatni. Ami engem levett a lábamról az, hogy nem kell tükör!!! Egy rétegben simán felkenem akárhol, futva, sétálva, metrón ülve. Több rétegben azért érdemes megnézni a tükörben, de a profiknak szerintem anélkül is megy. Azt tapasztalom, hogy a mi európai kultúránkban az ilyen balzsamos színes ajakápolók nem igazán mennek a nők körében, szóval elég nehéz hozzájutni jó termékhez ebben a kategóriában. Ha szereted az ázsiai lipgloss makeupot akkor szerintem ez egy jó kis termék lesz neked. Én nem gondolom, hogy olyan drága lenne, a black honey töredéke és hasonlóan pályán mozgó termék. Nekem a 006 exotic red van meg, olyan igazai piros piros, nem vörös, nem bordó, hanem piros :) nagyon szép.

Clinique Almost Rúzs

Clinique Almost Rúzs
2024. április 16.

Nálam alapdarab. Sápadt ajkú sorstársaimnak ajánlom, akik nem szeretnének rúzsozni, szájfényezni, tükröt használni felkenésnél és nem szeretnék, hogy szétszárítsa az ajkaikat a termék (persze ez utóbbi alkati kérdés is). Ez nem rúzs, még csak nem is színezett ajakápoló, nem kecsegtet vibráló pigmentekkel, mivel nem az a célja és szerintem nem is állítja. Természetes, hogy naponta többször érdemes felkenni az alcsony pigmentáció miatt. Nekem egyébként 4-5 órán át bírja és élőnek tűnik tőle a szám, szépen kopik, nem is használnám ezt a szót, inkább szépen beszívódik elhalványodik, nem kell aggódni, hogy foltos lesz a szám. Sokan szerintem, talán mást várnak mert nem igazán értik, hogy mire is jó ez a termék. Szerintem lassan fogy én csak egy, max két rétegben kenem fel és nagyon kevés kell belőle, aki erősebb színre/fedésre vágyik az tényleg keressen mást. A csomagolása, szép egyszerű neutrális, könnyű használni.
Ez a termék arra való, hogy előhívja a természetes ajakszínedet és picit felerősítse, illetve életet leheljen bele. Nem véletlenül kedvelik a sminkesek/filmesek, akik csak élénkebb ,,szájszínt" szeretnének csinálni. Van egy bordós árnyalata, ezt érdemes előtte letesztelni, mert valóban ízlés kérdése, hogy kinek tetszik. Én ezért is csak egy rétegben használom, nálam így működik szépen.Egyébként nagyon régi termék nem is tudom mikor dobhatták piacra, először (azt hiszem '71-ben) szóval a rajongás körülötte nem új. A terméknek végtelenül egyszerű a koncepciója, tényleg nem egy óriási csoda, de arról nem a termék tehet, hogy a piacon senki nem képes hasonlóan kiszolgálni ezt az igényt. Valóban drága, de én azt gondolom nincs ehhez hasonló termék sem funkciót sem minőséget tekintve, nekem idáig még nem sikerült helyettesíteni semmivel.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2024. április 8.

Nagy klasszikus ez a krém, a sok új szuperkrém után/mellett mindig visszatérek hozzá. Érzékeny, vízhiányos a bőröm és nagyon szépen rendbe teszi, illetve szinten tart. Nagyon nem szeretek várni, amíg beszívódik egy krém, de ez tényleg nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy semmilyen furcsa réteget. Nagyon jó termék, jó példa rá, hogy néha érdemes a már bevált jó öreg termékekhez visszatérni. Klasszikus krémes illata van én nagyon szeretem :)