greengirl115

Regisztráció dátuma: 2012. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset

Kell a púder! Alapozó- és Púderecset
2017. március 2.

Nem fogok ódákat zengeni róla. Tökéletes. Pár perc alatt fel tudtam vinni vele az alapozót, nem csíkoz, könnyű vele dolgozni, egy álom. Minden forintot megér!

Kell a púder! Blender

Kell a púder! Blender
2017. március 2.

Imádnivaló ez a szivacs! Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, szépen megduzzad, kevés alapozót szív magába, szépen leadja. Korrektort is szépen és precízen el lehet vele dolgozni. Viszont lányok, sebbenzint NE használjatok a tisztításához, mert tönkreteszi, sebbenzinnel csak ecseteket szabad tisztítani!

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2017. március 2.

Erről az alapozóról szuperlatívuszokban tudok csak beszélni. Kombinált bőröm van, néhol szörnyen száraz, de a homlokom és az orrom zsírosodik. Mindig aláhidratálok használat előtt, hogy ne emelje ki a száraz részeket. Használtam már nyáron nagy melegben, és használtam télen is, hideg, száraz, szeles időben. Fantasztikusan teljesített, ami pedig meglepett, az a finise. Matt, tényleg matt, ami egy kombinált/zsíros bőrűnek nagy szó. Nagyon szép egységes bőrképet ad, a fedése építhető, a végeredmény porcelánhatású, mégsem maszkos. Nem kell púdert használnom hozzá, mert anélkül is szupermatt és tartós marad. Csak a nap végére lesz enyhén olajos a homlokom, számomra ez egy csoda.