Greenheart

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Original 0% Deo Spray

Dove Original 0% Deo Spray
2019. március 27.

- Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó, nem túl erőteljes, de egész nap, reggeltől estig érezhető, újabb fújás nélkül. A testszagot, izzadságszagot egyáltalán nem lehet érezni.
- Nem volt erőteljes az izzadás, ami egy kellemes meglepetés volt - alig volt különbség a normál dezodorokhoz képest.
- Szuper érzés tudni, hogy nem terheljük a szervezetünket feleslegesen alumíniumsóval és alkohollal.
- A bőrünk hidratált, nem száraz, olyan, mintha testápolóval kennénk minden nap.
- Nem hagy foltot a ruhán.

MAC Studio Careblend Pressed

MAC Studio Careblend Pressed
2015. január 28.

Rengeteg púdert kipróbáltam már, de valahogy eddig egyik sem volt az igazi, de most azt hiszem megtaláltam ezzel a termékkel. Színben a MEDIUM igazodik a legjobban a fakó arcszínemhez. Az enyhén olajos bőrt szépen lemattítja, de nem úgy, mint a rosszabb minőségű társai, hogy fakó, műhatású lesz tőle az arcom, hanem egy enyhe, természetes ragyogást ad neki hozzá. Nem szárít, tartós, és viszonylag kevés is elég belőle. A hozzá kapott szivacs nagyjából kuka, csak ecsettel lehet felvinni sajnos.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2015. január 28.

A legjobb pirosító, amihez eddig szerencsém volt. Hatalmas a választék, mindenki megtalálhatja magának a megfelelő színárnyalatot, extra tartós, pigmentált, nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég. A MOCHA szín van nekem, sötétrózsás árnyalatú, ami enyhe, természetes pírt ad az arcnak (fehér bőrön is).

1 ÖSSZETEVŐ