greta333

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2018. július 8.

Bombshell árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Imádom, tökéletes mindennapi korallos nude szín a bőrszínemhez és tónusomhoz. Csomagolása tetszik, bár kicsit fölöslegesnek tartom az dobozának méretét és mennyiségét (papír is meg műanyag is...kicsit sok). Applikátorával elégedett vagyok, nem a kedvencem, de jól lehet vele dolgozni. Állaga nagyon folyós, kicsit pina coladára emlékeztet az illata, nagyon pigmentált. Ez az árnyalat nem foltos, egyenletes a szín az applikáció után. Nem szárít nagyon durván, ráncokat nem emeli ki az ajkakon, de a tartóssága nem a legjobb. Ivást bírja, evést nem. Nekem ez az egyik kedvenc rúzsom, minden második nap ezt használom. Tuti biztos vagyok benne, hogy még beszerzek pár árnyalatot.

Huda Beauty Smokey Obsessions Palette

Huda Beauty Smokey Obsessions Palette
2018. július 8.

Amikor megrendeltem, nem gondoltam volna, hogy ez lesz az egyik kedvenc palettám. Imádom a hideg tónusú szemhéjpúdereket, úgyhogy engem már a színösszeállítással megnyert a paletta. Igen, baromi pici maga a paletta, de a pan size nem olyan kicsi, van benne tükör is. Utazáshoz tökéletes. Nekem a csomagolás is tetszik, bár ez nyilván mellékes. 4 matt szín van benne, egy fekete, egy transition shade, és 2 barna. A fekete pont jó mértékben pigmentált, jól elsatírozható. A kicsit melegebb tónusú transition szín is tökre bejött, ami meglepett, mert jobban kedvelem a hidegebb tónusú árnyalatokat átmeneti színként. A két barna nagyon hasonlónak tűnik, de végülis nem az. A bal oldali szín talán kicsit sötétebb, a mellette lévő szín pedig hidegebb tónusú. Mindkettő jól pigmentált, jól satírozható. És akkor maradtak a shimmer színek. Jobb felső sarokban van a kedvenc színem, nagyon különleges, kicsit rosegoldos közép barna, metálos fénnyel. Második sor első színe egy ezüst, amiben apró csillámok vannak, metél fényű. Kicsit darabosabb a formulája, ezért picit jobban potyog,mint a többi szín. Következő egy sötét barna, de nem olyan metálos, mint a többi. Aztán van egy rézes-arany szín, ennek is kicsit darabosabb a textúrája, így ez is potyog kicsit. Bal alsó sarokban egy gyönyörű metál fényű, rózaszínes-pezsgős szín. Ez is nagy kedvenc. Egyetlen szín hiányolok a palettából: egy matt fehér vagy krém színt. Én a réz-arany színt szívesen lecserélném egy matt világosra. De ez csak az én preferenciám. Eddigi tapasztalataim alapján elég tartósak a szemhéjpúderek. A shimmer színeket én ujjal szoktam felvinni, úgy a legjobb a pigmentáltságuk. Eléggé megoszlottak a vélemények erről a palettáról online, mert ez Kínában készült. De szerintem a minőséggel semmi probléma nincsen. Smokey-n kívül még Mauve Obsessions paletta van meg. Azzal már nem vagyok ennyire megelégedve.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2018. július 7.

5 árnyalatot szereztem be: Lolita, Lolita II, Lovecraft, Bow n Arrow és Ludwig.
Csomagolásától nem vagyok elájulva, de tetszik, hogy ilyen kis vékony,magas. Applikátorát szeretem, én könnyen tudok vele dolgozni. Állaga nem túl folyékony, de elég pigmentált, így elég kevés elég egy applikációhoz. Tartóssága nem a legjobb, étkezést egyáltalán nem éli túl. Viszont nagyon kényelmes, nem túlságosan szárító formula, az ajkakon nem adja ki annyira a rácokat. Illata nincs, vegán és cruelty free.
Ludwig rajtam egy világos, kissé rózsaszímes nude. Egyenletesen felvihető, viszont tapasztalataim szerint ennek a leggyengébb a tartóssága.
Bow n Arrow kicsit sötétebb, hidegebb tónusú nude. Úgy érzem ezt csak megfelelő hidegebb-tónusú sminkkel tudom használni, de akkor viszont nagyon jól mutat. Ennél az árnyalatnál sokszor tapasztalatom, hogy nehéz egyenletesen felvinni. Emiatt nem a kedvencem...
Lovecraft egy rózsaszínes árnyalat.Nem vagyok oda a rózsaszín rúzsokért, de ez még abszolút a hordható kategóriába nálam, mert van benne egy kis mauve is. Tartóssága szuper, egyenletes az applikáció, kényelmes a viselése.
Lolita a legnépszerűbb szín, de nekem ez vált be a legkevésbé. Egyszerűen nem tudom egyenletesen felvinni. Egyébként színe nagyon szép. Inkább eladtam.
Lolita II a kedvencem eddig, imádom. Gyönyörű terrakotta, kicsit narancsos szín. Kényelmes, tartós, egyenletes. Egyszer egy egész estét kibírt a számom, úgyhogy engem meggyőzött.
Összességében nem gondolom, hogy ez a világ legeslegjobb folyékony rúzsa, viszont az én kritériumjaimnak abszolút megfelel, így nálam abszolút kedvenc. (Jeffree Star és Huda folyékony rúzsok mellett első helyen áll)
Biztos, hogy be fogok még szerezni pár árnyalatot.