greti27

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2017. december 29.

Valoban csipi a szememet, de az osszes tobbi is csipte amivel probalkoztam, nem szabad hagyni hogy nagyobb adag keruljon bele. Habzik is, de mivel arcmosas kozben/elott/utan hasznalja az ember, ez sem zavaro. Utana pedig arckremet hasznalok, vagyis az sem zavaro, hogy ragacsos marad. A celnak megfelel, olcso es sokaig eleg.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2016. május 14.

Mostanában túl csúnya hozzá a bőröm a sok pattanás miatt, viszont nyáron remélem rendbejön annyira, hogy tudjam használni, mert imádtam. A fedése bőven elég volt, szuper az illata, tartós, még 40 fok melegben sem kenődött el és nem izzadtam le. Plusz pont, hogy kézzel is remekül eldolgozható, bár szinte mindig ecsettek vagy szivaccsal használtam. Viszonylag kevés is elég belőle, elég sokáig szokott tartani. Egyetlen hibája, hogy télen a legvilágosabb árnyalat is picit sötét.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2016. május 14.

Azért vettem meg az első flakonnal, mert az előző nagy kedvenc samponomat megszokta a fejbőröm, és már nem használt. Más samponokkal 2, nagyon maximum 3 napig bírja a hajam, utána nagyon csúnyán bezsírosodik, ezzel 4 napot mindenképp kibír, néha 5-öt is. A hajszálvastagító hatásról nem tudok nyilatkozni, nem figyeltem, talán kicsit kevésbé hullik a hajam, viszont nem is érdekel, amiért én megvettem arra tökéletes, azóta legalább 5 flakonnal elhasználtam, már anyukám is csak ezzel mos hajat.